Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van aki nem szereti az alkohol...

Van aki nem szereti az alkohol érzését? Ha alkoholt iszik nem szereti az érzését?

Figyelt kérdés

Eddig sosem hallottam, hogy "ahh, még 1 felest se iszok, mert nem szeretem az alkoholt!"

Azt hallottam, hogy nem szereti valaki a konyakot, vagy a vodkát, vagy nem tud mértéket tartani és nem iszik, vagy tiltja a vallása, de hogy egyáltalán az alkoholt ne azt még nem!



2014. jan. 8. 21:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem különösebben szeretem, koktélon kívül mást nem iszok, azt is kb 2 évente egyszer.
2014. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
én csak azért nem szeretem, mert szédülök és beparázok, hogy jobban berúgok :') ezért én sem iszom gyakran.. kivéve szülinap, szilveszter, meg ilyen alkalmak.
2014. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem pedig hallhatnád egyáltalán nem iszom alkoholt és pont azért mert nem szeretem. Még szilveszterkor sem iszom meg a pezsgőt csak koccintok és odaadom másnak!
2014. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Én kifejezetten utálom , és nem is értem , hogy mi abba a jó az embereknek , hogy megisznak , mondjuk egy jó erős pálinkát , és égeti az egész torkukat , gyomrukat , szájukat. Tehát nem értem , hogy ez miért jó. Alkalmak esetén meg iszok nagy ritkán , mondjuk egy fél pohár sört , de az én alkoholizálásom , itt ki is fújt. :D
2014. jan. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én egészen pontosan azt a maró, csípős utóízt nem szeretem, amit a torkomban hagy :/


Néha megiszok egy kis Hubertust vagy csokilikőrt, de egyébként nem szeretem a szeszes italokat.

2014. jan. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Jó magam sem iszom alkoholt. 42 éves vagyok, és még soha nem ittam pálinkát, vagy vodkát, még sört sem.

Egyrészt azért mert utálom a szagát, másrészt mert amikor életemben először belekóstoltam, nagyon pocsék ízűnek éreztem. Végül is a bort is megkóstoltam, de az sem jön be. Így én még szilveszterkor is gyerekpezsgővel koccintok. Társaságban csakis kolát iszom..Vagy valami gyümölcslevet. De alkoholt.. hát az tuti hogy én nem az alkohol miatt fogok meghalni..

2014. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én sem iszom 39 éves nő létemre semmilyen alkoholt. Marja a torkomat. Tökéletesen megvagyok nélküle.
2014. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az alkohol ízét utálom. Azt én sem értem, hogy lehet szeretni. Régebben sokat ittam tequilát, mert az után citromot kell enni és az elveszi az ízét, de ma már kb. semmilyen töményet nem tudok meginni, ha megiszom egyből jön is vissza. Borzasztó az íze.


Viszont a sört imádom, be is tudok rúgni tőle, szóval én csak azt iszom

2014. jan. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, én lány létemre szeretem a páleszt, főleg ha égetős, az az igazi házi pálinka.:)
2014. jan. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem erre vannak a citromos sörök, koktélok? Ha nem szereted az alkohol ízét, de betudj rúgni!
2014. jan. 8. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!