Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A blue Curacaot mivel szokás...

A blue Curacaot mivel szokás fogyasztani?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Mi szilveszterkor magában ittuk. De volt aki kólával keverte. Borzalmasan nézett ki, de azt mondta finom volt :D
2014. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ananászlével, vagy naranccsal nem szokták? Mert kaptam egyet ajándékba, de fogalmam sincs hogy ezt mivel és hogy :D
2014. jan. 9. 20:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen gyümölcslével lehet. Azt hiszem h általában őszi lével szokták keverni.
2014. jan. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

De, lehet ananásszal, naranccsal.

Ahogy nagyon finom:

Ha felesnek akarod inni, akkor tegyél hozzá kis citromlevet. Úgy 3 centhez 1,5 centet. De ezt kísérletezd ki, hogy ízlik.


Aztán lehet kb. 1,5 dl narancsléhez egy feles curacao.


Az örök favorit pedig (ez ütős is):

Curacao, vodka, kis citromlé, majd felönteni narancslével.

Egészségedre! :)

2014. jan. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szokás szerint a Curacao egy koktélalapanyag és nem magában/hígítva isszák az alkoholtartalma miatt. De ettől még nyilván úgy is lehet.
2014. jan. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem a Curacaot szokás inni valamivel, hanem valamit a Curacaoval, ugyanis az nem egy ital base hanem egy mixer.
2014. jan. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ne veszekedjetek.

Ajándékba kaptam, tehát nyilván nem terveztem hogy majd itthon szórakozok egy shakerrel (fogalmam sincs a koktél keverésekről), ezért kérdeztem hogy mivel lehet inni, hogy azért mégis el tudjuk használni.

De megkaptam a választ narancslével, őszilével is jó. Köszönöm :)

2014. jan. 10. 07:03
 8/9 anonim ***** válasza:

A Curacao-t koktélok alapanyagaként használják, baromság ajándéknak venni valakinek aki magában, vagy long drinkként issza.

Digo eddig nem írt hülyeségeket italos kérdésekhez, ha jól emlékszem neki szakmája is a téma.

2014. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Itt egész jól leírják.. [link] :)
2014. jan. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!