Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vodkát akarok inni, hogy...

Vodkát akarok inni, hogy tereljem el a gondolataim?

Figyelt kérdés

Meg bulizni,tombolni de most nincs lehetőségem. Nem a hányásig részegségre gondoltam csak valakihez hozzámsimulva táncolni ilyenek.. :) Hogy tereljem el a gondolataim? Igen túl jó a kedvem azért ez a legnagyobb problémám ...

az alkohol jó barát megosztanám vele örömöm bánatom...


2014. jan. 18. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Olvasgass a neten híreket,olvass egy jó könyvet,ami leköt (ha van otthon,vagy keress rá online).

Esetleg kezdj el megtanulni egy új nyelvet.Ha mondjuk az alapokat elkezded,az is eléggé figyelemterelő.

Vagy,ha nem akarsz vele sokáig eljutni,tanulj meg különböző kifejezéseket minden nyelven.Pl. 10 ugyanolyan kifejezést,szót oroszul,lengyelül,németül,spanyolul stb.

Vagy,ha tudsz,akkor süss/főzz valamit.

2014. jan. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Hát így szombat este megértem a helyzetet :D szerintem nézz egy jó filmet és aludj el rajta.

Kiváló vígjáték a Családi üzelmek :D

2014. jan. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézz meg egy Mucsi filmet!


Ajánlom a papírkutyákat!!


Hatalmas!!!!


http://www.youtube.com/watch?v=yX526siYVjw

2014. jan. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
menj egyetemre, legkisebb bajom elhiheted, hogy szombat este nem ihatok... :D
2014. jan. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
na végül sikerült inni egy társasággal :) de semmi durva nem történt szóval jól sikerült haza is jutottam épségben..köszönöm azért a tanácsokat :D
2014. jan. 21. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!