Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha alkoholt...

Mit csináljak ha alkoholt akarok inni de nem szeretnék berúgni?

Figyelt kérdés

A haverok buliba mindíg le akarnak itatni, és hát legtöbbször sikerül nekik. Legtöbbször töményet iszunk, mellé vodkanarancs, ilyesmi.

Tudtok esetleg valami trükköket hogy hogy tudnám késleltetni és gyengíteni az alkohol hatását? (a mennyiség változtatása nélkül)


2011. dec. 24. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak szokni tudod, 8-10 év kemény alkoholizmus már segít...


Vannak azért praktikák: Ha már buliba mész előtte egyél rendesen, ne éhgyomorra igyál mert akkor előbb megüt. A laktató zsíros ételek is segítenek bizonyos szintig. Ne dobálj be egymásután több felest, hagyj időt a szervezetednek kiválasztani, a felest ne vodka-naranccsal öblítsd le, hanem csak sima narancslével, ha mégis vodkásat kapsz, akkor csak félig idd ki és tölts rá narancslevet megint, akkor nem kevernek újat!

Buli közben mindig rágcsálj valamit: ropi, csipsz, szendvics, zsíros kenyér...

2011. dec. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elso valaszol mindent szepen leirt! Latszik, hogy van tapasztalata! :) En meg csak annyit tennek hozza, hogy egyaltalan nem leszel kevesbe ferfias, ha visszautasitod. Igyal amennyi jolesik, es mondd, hogy te ennyit akartal inni es ennyit iszol. Legyen karaktered. Ha csufolkodnak, az azt jelenti, hogy feltekenyek, mert ok nem tudnak nemet mondani. Nekem is kinaltak sokszor, sokszor be is rugtam, en is itattam masokat is, es vissza is utasitottam, ugyszinten a barataim is.
2011. dec. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg igyál sört vagy bort, mivel fiatalok lehettek valószínűbb a sör. Fél litert elég sokáig el lehet iszogatni, kicsit hat is, de mégsem rövid.
2011. dec. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

utolsó: fél liter sört sokáig lehet iszogatni..????? én kb. 5 másodperc alatt leküldöm, ha szomjas vagyok..



a kérdezőnek: egyél a piálás elött zsíros kajákat (zsíros kenyér, sült kacsa stb.), mert az alkohol lebontja a zsírt, és a zsír pedig az alkoholt.


Egyik ismerősöm egy kanál házi zsírt szokott megennio piálás elött, utána megy inni vodkát. Mindenki az asztal alá esik, ő meg józan. max. hasmenése van másnap

2011. dec. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi bejöttek a tanácsok, kivéve a házizsírt. azt nem próbáltam.


:)

2012. jan. 2. 19:38
 6/6 anonim válasza:

Igyál mértékkel

[ a mérték ne a hordó legyen.]

vagy igyál utána alkoholmentesítő italt.

2012. jan. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!