Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Már napi szintetn kívánom az...

Már napi szintetn kívánom az alkoholt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon rászoktam az ivásra,de az a baj hogy nem csak bulikor iszom hanem otthon is.Hétköznap is. :( 16éves lány vagyok.És nem nagyin tudok leszokni.kb.1éve rendszeressen iszom.napi szinten. :(
2014. jan. 22. 15:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
48%

Kialakultak már ettől a napi szintű ivászattól valamilyen tünet, ami a krónikus alkoholizmusra mutat?

A rendszeresen, de mértékletesen ivók az italt a táplálkozás örömeinek részeként fogják fel, általában jellemző rájuk az igényesebb italok fogyasztása. Sokszor isznak, de lerészegedni nem szoktak.

Te szerintem ebbe a csoportba tartozol...

2014. jan. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
250 forintos bort, és a napi 2 decit meghaladó mennyiséget egy fiatal lánynál nem nevezném mérsékletesnek. Még nem valószínű hogy kialakult volna bármilyen tünet nála, emberi test viszonylag jól bírja az alkoholt és csak lassan, folyamatosan épül le, 25 éves korában már látható lesz a korai öregedés, belsőszervi problémák is ennyi idő után jelennek meg ha így folytatja.
2014. jan. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Igyál! Csak így tovább! Éljen a szesz!
2014. jan. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!