Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy csinálják azt, hogy...

Hogy csinálják azt, hogy sokan fél napig tudnak részegek lenni? Nálam 1-2 óra alatt elmúlik az alkohol hatása.

Figyelt kérdés

Megiszok 1-2 pohár bort, meg 1 felest mondjuk, és 1-2 óra múlva azt veszem észre, hogy semmit nem érzek már.


Mások meg fél napig taj részegek, és vihognak.


Hogy csinálják?

Megisznak 1 felest fél óránként?



2014. febr. 10. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy!


15 percenként egy feles. Megiszol 5-6 deci vodkát, te is fél napig fogsz vihogni.


De hogy újat mondjak neked, egyik nap este megiszom 5+ deci vodkát, berúgok, lefekszem aludni, reggel felkelek, még mindig részeg vagyok, aztán rátöltök még egy-két üveg bort, egész nap hulla részeg vagyok, és még harmadnap délelőtt is.


Ha ügyes vagy, könnyen lehetsz részeg akár napokig is!


De egy bortól meg egy felestől csoda hogy 1 óráig érzel valamit..

2014. febr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Volt hogy régen annyit ittam szombat este, hogy vasárnap este még olyan részeg voltam, hogy szerdára pakoltam be a táskába hétfő helyett :D

De nem tudom mit vársz ennyi piától, ennyi a fejembe se száll, kb 10*-ezd meg, mondjuk töményből még úgyis karcsú, de a bor már emberes mennyiség.

2014. febr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan sokkal többet isznak és tovább. Ez ekkora rejtély?


Az, hogy mennyi idő alatt ürül ki az alkohol, az egyenesen arányos az alkohol mennyiségével (és nem belekötni, tudom, tényleg egyenesen arányos).


Ha nem akarsz nagyon fejreállni, de jó hangulatban szeretnél lenni hosszabb ideig, akkor a "hosszúitalokat" ajánlanám. Pl egy palack jó minőségű bor lassú, egyenletes fogyasztását, vagy néhány sör szintén lassú fogyasztását ajánlanám, lehetőleg úgy, hogy közben akár vizet is iszol néha.

2014. febr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!