Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha megveszek egy üveg (tegyük...

Bigerke kérdése:

Ha megveszek egy üveg (tegyük fel) rumot és elrakom 20 évre akkor az "érik" az alatt az idő alatt?

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Elpárolog belőle valami minimális alkohol, más nem történik.
2014. febr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2014. febr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem
2014. febr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Idd meg inkább. :D
2014. febr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is gondoltam már erre, de magától nem fog semmit sem csinálni az üvegben, a szeszeket tölgyfahordóban érlelik. Én arra gondoltam, hogy valamit el lehetne érni ha tölgyfát chipset teszünk az üvegbe, apám is így érlelte a pálinkát. Hogy ez mennyire lenne hatásos azt nem tudom.
2014. febr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Phoney ***** válasza:
A rum nem. A tömények közül csak egyes minőségi fűszeres italokat lehet üvegben érlelni (pl. természetes zöld abszint, nemkommersz növénylikőr), de ezek közt se túl sok olyan van, amivel nagy csodát tenne.
2014. febr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!