Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy csináljak otthon forraltb...

Hogy csináljak otthon forraltbort 2 liter háziborból?

Figyelt kérdés
Miből mennyit tegyek bele? Víz tényleg kell hozzá vagy nem szükséges?
2009. dec. 12. 16:51
 1/6 anonim válasza:
100%
Tedd fel főni a bort, attól függően, hogy mennyire édes tegyél bele egy kis cukrot, fahéj, szegfűszeg, forrald fel és egészségetekre.
2009. dec. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem szükséges bele víz, az osztrákok vizezik például, és ők almát is főznek bele, az is fincsi, de majdnem olyan, mint a tea ;)

Csak forrald fel, úgy, mint az első írja, mi cukrot a végén szoktunk bele tenni, mindenki magának.

2009. dec. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
az elottem szolok jol mondtak, en epp azt iszogatom... de szerintem ha raksz bele egy karika citromot, vagy narancshejat reszelsz bele, akkor meg jobb(:
2009. dec. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egy kis erős paprikát is teszek bele...
2009. dec. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, tényleg, a vörösborba, meg borsot, barom jó lesz tőle :D! Ha elég bátor vagy próbáld ki, nekem nagyon bejött! Nem lesz hülye íze, ne aggódj, csak "erős" lesz, meg kicsit csíp, ha jó sokat teszel bele, még jobban melegít, ahogy iszod, nagyon jóó :D!
2009. dec. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehet kapni forralt bor ízesítőt,isteni finom vele!Persze ezen kívül rakhatsz bele még szegfűszeget,vaníliacukrot és borsot is.
2009. dec. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!