Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mikor ittatok először alkoholt...

Mikor ittatok először alkoholt? Mikor voltatok először beállva? Mikor cigiztetek először?

Figyelt kérdés

2014. márc. 8. 12:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nekem az első cigim általános 5 osztály volt ,köhögtem akkor tőle mint állat,de a rászokással vártam szakközép második osztályig,kb 4 éve tettem le ,1 évig azt hittem hogy soha sem szűnik meg az érzés amit leszokáskor éreztem,és jó hogy letettem mert rájöttem hogy mennyi mindenbe gátolt engem a bagó.

Első alkohol....gyerekként alig emlékszem rá ,öreg fater kínált sörrel :) de az első saját söröm 16 évesen ittam meg egy diszkóban ahova egy idősebb barátom vitt el ,onnantól nem volt visszaút,kezdődött a tivornya :) Nem tagadom próbáltam mást is,de most már megállapodtam és csak iszok :)

És Te mikor? :)

2014. márc. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
:) én cigit először 8. után nyári szünetben, alkoholt meg 8.os osztálykiránduláson
2014. márc. 8. 12:08
 3/21 anonim ***** válasza:
Én legelőször 8. osztályos bankett után ittam sört, egy dobozzal haverral elbújva a panellek között, paráztunk mint állat.Első beba**ás összejött 9. osztályba, akkor is gyújtottam rá először.Két évre rá már naponta cigiztem.
2014. márc. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
28%
én már 12 évesen űztem az ipart mindkettőből.
2014. márc. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
:D xD
2014. márc. 8. 12:29
 6/21 anonim ***** válasza:

14

sosem

14

2014. márc. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Alkoholt 11 évesen ittam először, whiskeyt, amit azóta is imádok, beállva soha nem voltam, az első cigimet 18 évesen szívtam el, a következőt kb. három évre rá és ennyi elég is volt belőle. :D

L/24

2014. márc. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%

Mikor ittatok először alkoholt? kb. 12-13 évesen

Mikor voltatok először beállva? 57 évem alatt egyszer sem

Mikor cigiztetek először? 37 évesen, s eddig mindösszesen 1 szálat szívtam el.

2014. márc. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Cigi nem volt. A szeszes italt kb. 12 éves koromban próbáltam ki. A szüleim és barátaik, ha nálunk voltak, mindig Ürmöst (ma Vermutnak hívják)ittak. Egyszer, amikor egyedül voltam ott, próbaként kb. 1 decit megittam. Kellemes íze volt, de kb. 5 perc múlva elkezdtem homályosan látni, majd gyakorlatilag "megvakultam", úgyhogy le kellett feküdnöm. Kb. fél óra múlva kezdtem magamhoz térni és szerencsére a látásom is visszatért. Pár év után döbbentem rá, hogy ez lényegében az az abszint-mérgezés volt, amit a 19. század végi impresszionisták olyan ihletőnek tartottak.
2014. márc. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Abszintmérgezés? :) Attól ilyen nem volt :)
2014. márc. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!