Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mikor ittatok először alkoholt...

Mikor ittatok először alkoholt? Mikor voltatok először beállva? Mikor cigiztetek először?

Figyelt kérdés

2014. márc. 8. 12:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
abszintmérgezés XDDDD Ezt felénk bebaszásnak hívják. :D
2014. márc. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Elso cigi: ovi nagycsoport, 6 ev
2014. márc. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Alkohol eloszor: 14 ev

Bebaszas eloszor: 15, csak ugy mint a szuzessegem elvesztese :)


25/f


Az elozorol lemaradtak ezek.

2014. márc. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
46%
A mai gyerekek már masszívan dohányoznak 15 év alatt, sőt már a szüzesség elvesztés is 12 körülre kezd visszacsúszni. Ezen a számok egyre inkább lejjebb mennek sajnos.
2014. márc. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Hatéves koromban kerültem vissza a nagyszüleimtől a szüleimhez a városba. Na, attól kezdve a környékbeli srácokkal naponta loptuk szüleinktől a cigit. Az volt a menő, akinek hosszabb cigarettája volt. Apám akkoriban tért át a Kossuthról a Románcra, ami legalább egy centivel verte a Fecskét, Plovdivot, meg a hasonlókat. Persze nem azért loptuk, hogy dísznek tartsuk, naponta el is szívtuk őket. Ennek mondjuk 50 éve. Alkoholt is akkortájt ittam először, konkrétan meggylikőrt. Sikerült alaposan becsápolni tőle.
2014. márc. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, mikor ihattam először, de szerintem hat éves korom fele már leittam a habot fater söréről. :)

Először berúgva? Ez is jó kérdés, azt tudom hogy a nyolcadikos bankettre már bepálinkázva mentünk, meg a ballagásomon is besöröztem rendesen :D Aztán 16-17 évesen már javába toltuk a kocsmázást meg a discot, mind a mai napig.

Cigizni talán hatodikba cigiztem először, már akkor sem köhögtem. Akkor párszor cigiztünk még, talán egy dobozzal ha elszívhattam, aztán hetedik-nyolcadikba egyáltalán nem, középiskolába meg megint. Rászokni sohasem sikerült, mindig elég volt napi egy-két szál, kivéve ha iszok, akkor egy doboz is elmegy egy este :D

2014. márc. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Első alkohol pár évesen, mikor kiskoromban meghúztam apám Unicom-os üvegét. Beálltam tőle mint állat.

Első cigi meg 13 évesen, suli után, osztálytársakkal a játszótéren. Azóta volt pár szál hülyeségből, de rendszeresen nem szoktam rá, és nem is fogok.

20L

2014. márc. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

14 evesen az altalanos sulis ballagasomon ittam egy feles cherryt, utana 4 evig szinte semmi. A cigit pont egy eve, 19 evesen probaltam ki eloszor es tetszett, de nem szoktam ra halistennek. Beallva meg sosem voltam.

20L

2014. júl. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Hát azt pontosan nem tudom megmondani, hogy mikor ízleltem meg először az alkoholt, de azt tudom, hogy először 14 évesen rúgtam be egy baráti összejövetelen. Hát és legelőször 8 évesen szívtam bele a cigibe, jóval idősebb barátnőim társaságában.
2014. júl. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

1.: Még egész kicsi koromba 5-6 éves körül mindig apukám söréből egy kortyot.

2.: A hétvégén :D

3.: Talán 6 évesen szívtam egyet keresztanyám cigijéből majd júnuisba oszt.kiránduláson haverokkal elszívtam egy szálat. Akkor vettem egy dobozzal de még mindig meg van kb. a fele. Nem szeretnék nagyon rászokni. Alkalmanként szoktam csak elszívni egy-egy szálat vagy ha ideges vagyok.

15/L

2014. júl. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!