Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A ti ferjetek hany sort iszik...

A ti ferjetek hany sort iszik meg este? Minden nap?

Figyelt kérdés
sor

2014. márc. 19. 11:09
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
28%

Ha MINDEN ESTE inna, akkor már régen nem lenne a férjem, alkohlistával nem akarnék együtt élni.


A férjem hetente egyszer, esetleg kétszer iszik meg maximum EGY üveg sört.

2014. márc. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon ritkán ,iszik. Tegnap pont ittunk a vacsihoz 1pohár barna sört. jól esett a csülök mellé..
2014. márc. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
57%
Hétköznap soha nem iszik ,hétvégén előfordul ,hogy az ebédhez ,iszunk egy pohár,bort vagy sört.
2014. márc. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
27%
Mikor megismertem minden nap lement neki meló után az 1-2 doboz. Náluk az tök elfogadott volt, apja is, húga is sokszor söröztek. Mióta velem van én nem engedem neki, tudja hogy utálom így nem is iszik. (legalábbis nem tudok róla..:) Néha veszek, mondjuk havi 1x megiszunk 1-2 sört vagy pár pohár bort de ennyi. ha megtudnám, hogy iszik minden nap biztos kiakadnék.
2014. márc. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
67%

Nem sörözik, nem borozik, nem rövidezik.

Nyaraláskor szoktunk iszogatni esténként együtt a teraszon ülve..stb 1 sört vagy egy bacardi breezert...stb Illetve évente 1x ha úgy adódik ugyanennyit kb vagy 1 pohár bort.

2014. márc. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Egyet se. Legalábbis így, hogy minden nap, és esténként, nem. Ha jönnek barátok, akkor van hogy 4-et is megisznak fejenként, de az elég ritka. Magában meg nem szeret inni.
2014. márc. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
60%
Napi egy sörtől nem lesz vki alkoholista, az én apám 60 éves koráig este a híradó alatt megivott 1 sört, k.b. ennyi is volt az össz alkoholbevitele, én életemben nem láttam részegnek, aztán egy ideje már egyáltalán nem iszik szeszt. Nálunk a tavaly júniusban vendégváróba vásárolt 5 doboz sörből még megvan egy a hűtőben, kettőből sörtészta készült, kettőt az augusztusi kánikula alatt ittam meg.
2014. márc. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
47%
Minden nap egyet se. Átlagban úgy havi kettőt, de csak gyümölcsöset, azt is leginkább nyaraláskor/vendégségben. Felőle akár alkoholmentes is lehet.
2014. márc. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Nagy ritkán egyet.


Volt olyan, hogy minden este sörözött, de aztán rájött, hogy hízik tőle, meg a gyomrának sem tett jó. Úgyhogy azóta nem teszi.

2014. márc. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
53%

"Napi egy sörtől nem lesz vki alkoholista,"


Nemcsak a mennyiség számít, hanem a rendszeresség is.

2014. márc. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!