Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik károsítja jobban a...

Melyik károsítja jobban a szervezetet a Coc-Cola vagy a sör?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 17. 19:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%
A 8-asnak üzenném hogy ismertem egy csávót aki napi 4 liter kólát megivott és 5 évvel később elment egy kivizsgálásra és a mája olyan állapotban volt mint egy olyan alkesznak aki 20 éve minden nap berúg, szóval az is rendesen szét tudja cseszni a májat, ráadásul a foszforsav miatt a fogzománcot is marja, meg nagy mennyiség fogyasztásánál a koffein a szívedet is károsíthatja. Persze a sör meg az agysejteket jobban károsítja ha sokat iszol, de az kis mennyiségben még egészséges is, tisztítja a veséket.
2014. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
70%
#8 elolvastad a kérdést, te idióta? :)
2014. ápr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Atttól függ

Ha megiszol 3l kólát vagy sört, melyiktől leszel rosszabbul? A sörtől erősen becsiccsentesz, ha a kóla cukros, én nem zéró, akkor meg a vércukrod lesz magas

2014. ápr. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
41%
Hát akkor igyátok csak vígan a sörötöket,akkor legyen jó a veséteknek de utána megnézheted a májadat meg hogy mennyire vagy hülye és hogy épülsz le idegileg...Persze, is láttam már beteges kólafüggőt egy cikkben,az se jó a szivednek meg a sav meg ilyenek ja,de azért az hamarabb kiürül a szervezetedből mint az alkohol.Kólából én nem tudnák meginni annyit,egyrészt mert így is túl gyakran járok wc-re,nemhogy még akkor meg olyan édes szénsavas akármiből nem tudnák annyit meginni...Sört meg nem tudnám meginni,lehet a korom miatt de nem tudom mit lehet abban a keserű valamiben szeretni...
2014. ápr. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!