Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik az a kávé ami finom,...

Melyik az a kávé ami finom, jó minőségű és nem károsítja a szervezetet?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mértékkel fogyasztva minden kávé egészséges. Segafredo Intermezzo a legjobb közép kategóriés szerintem. A boltokban 670 ft körül van, de mi trafikban vesszük ott 420, olcsóbb,mint máshol másfajta.

Jó még a Illy és minden drágább kávé, valamint a SPECIÁLIS, KIMÉRTEK IS.

2010. dec. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha így állsz hozzá a kérdéshez ne igyál egyél semmit.Nézz meg egy pár ismeretterjesztő filmet a végén rájössz hogy kevés olyan dolog van amiről még nem állapították meg hogy rákkeltő.Örökké sosem él senki azt a kávét idd amelyik jól esik.Nem tudom hány éves vagy de ha még 50évig élhetsz szar koffeinmentes kávéval vagy csak47 et jó kv val inkább a47
2010. dec. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha többet is áldoznál rá és kotyogóssal készíted (úgy az igazi!), akkor a Dallmyert és a Lavazzát ajánlom. Az előbbi elég drága, ezért én Lavazzát szoktam venni. 100% arabica kávéval nem lőhetsz nagyon mellé.
2010. dec. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

mi az hogy így állok hozzá?-.- pf. droid..

csak az van hogy én nem szoktam kávézni és nem is akarok rászokni, de úgy érzem hogy néha-néha jól esne meginni egy finom kávét de nem az ilyen Coop-os fosokra gondoltam...

2010. dec. 27. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!