Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Valaki ivott már antibiotikumra?

Valaki ivott már antibiotikumra?

Figyelt kérdés

Valaki ivott már antibiotikumra ?Ha igen ,mi az észrevételetek ? Nagyon megfogott az alkohol ? Történt valami ? Kevés kellett hogy berúgjatok ?

Előre is köszi a válaszokat :)



2014. ápr. 26. 21:52
 1/8 Prókátor ***** válasza:
100%
Véletlenül megtörtént. Egész éjjel 40 fokos lázzal fetrengtem
2014. ápr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én már igen, de elég durván beütött. Felügyeletet szerezz magad mellé:D. De mint ahogy az alkohol is, ez is mindenkinél más. Valszeg nem fogsz mindenre emlékezni :)
2014. ápr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A gyógyszer hatását nem befolyásolja, de nem tanácsos kombinálni, mert igen kellemetlen hatása lehet. Bódító, vagy bármi hasonló eredménye nincs, csak olyanok, mint hányás, hasmenés, gyomorpanaszok, szapora szívverés, gyengeség, magas láz, de még halálos is lehet.
2014. ápr. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt most komolyan kerdezed? Mindenki ivott mar ra. Ugyan olyan mint ha maskor innal. Csak annyi h ha alapbol beteg, lazas vagy, jobban ut a pia. De ennek semmi koze az antibiotikumhoz.
2014. ápr. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De bizony, hogy van köze a rosszabb állapothoz. Nem az ujjamból szoptam, hogy akár halállal is végződhet.

A kedves alacsony IQ-ju egyén, aki ugyan nem beteg, de érdekesnek találja ezt a kettőst, csalódni fog, mert repülni-szállni nem fog, de rosszul lehet tőle.

2014. ápr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, én igen. Soha olyan cudar másnapom nem volt, pedig ez sok éve történt.
2014. ápr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kulcs szo a lehet. Az energia ital alkohol kombotol is rosszul lehet valaki, akar halallal is vegzodhet, ennek ellenere minden szorakozohelyen kapni ilyen koktelt es senki nem hal bele. A gyogyszerre ivas is halalos lehet, de csak statisztikailag.
2014. ápr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg 5-ös! Lehet, hogy a te IQ-d alacsony. Amire nem tanácsos inni, azok a nyugtatók! Aki antibiotikumra ivott és rosszul lett, az inkább túlzásba vitte az alkoholt!
2014. máj. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!