Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol lehetne CSEH (eredeti)...

Hol lehetne CSEH (eredeti) abszintot beszerezni?

Figyelt kérdés
Nézegettem googlén, hogy honnan lehetne rendelni, de nem nagyon találtam, tescóba meg ugye nem ilyeneket árulnak, és hát ki szeretném próbálni az eredetit is:D.
2009. dec. 26. 21:25
1 2
 1/13 anonim válasza:
gyere el hozzám adok én neked igazi "cseh remeket" xDD szihóóó XD
2009. dec. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
kabd be te a f*szomat xD
2009. dec. 26. 21:27
 3/13 anonim ***** válasza:
az abszint igazából francia
2009. dec. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy francia, de például ott betiltották, és csak pár országba forgalmazzák az eredetit, bár valaki szerint az se eredeti, de jobb mint például amiket itthon forgalmaznak..szóval a kérdésem változatlan, honnan szerezhető be? (Ja és nincs kedvem elmenni érte se Franciaországba, se Spanyolországba, se sehova:D)
2009. dec. 26. 21:44
 5/13 anonim ***** válasza:
Én vettem már a fél literes zöldet, arra az van ráírva, hogy cseh.
2009. dec. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem a származási helye a lényeg, hanem az összetevője. Nem tudom, hogy fehér ürömöset hol tudnál beszerezni, úgy tudom itt Magyarországon sem lehet árusítani olyat, a mellékhatásai miatt. Mindenesetre, ha megtaláltad, nekem is szólj!
2009. dec. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Zöld tündéreset (hallucinogént) úgy sem kapsz, ha erre céloztál az eredetivel.
2009. dec. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát igen, arra gondoltam, viszont találtam egyet, ami állítólag cseh, csak igen drága:D. Viszont másik oldalon találtam fél litereset 3500 körül, és az is cseh-nek volt beállítva..Itt az első oldal linkje: [link]


Akkor msot ez ugyanolyan lenne, mint a többi?

2009. dec. 27. 09:57
 9/13 anonim válasza:
nézegess aukciós portálokat
2010. márc. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Phoney ***** válasza:

"Eredeti cseh abszint" nincsen.


Tudomásom szerint azért nem tiltották be csehországban, mert ott akkoriban nem is volt abszint.

Pár okos cseh üzletember a '90-es években ontani kezdte a gyagyi okádékot meg a tujon-túladagolt okádékot, és mivel valamivel fel kellett dobni a gagyit, kitaláltak mellé mindenféle meséket is. Jó biznisz:)

2010. ápr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!