Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a legolcsobb vodka?...

Melyik a legolcsobb vodka? melyik a legjobb és miért? Kb. Mennyitől lehet berúgni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 15. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A Royal és a Kalinka szerintem egész jó minőségű és nem drága. Fél litert kapsz 1500 ft-ért, attól már garantált a berúgás :D
2014. máj. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
A legolcsóbb szerintem az ilyen kérdéses származású falusi közértekbe kapható Vodka márkájú Vodka. Hát azt nem mondom hogy biztos a legjobb, de szerintem oda veri a boltban kapható "minőséginek" titulált löttyöket: CÎROC
2014. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
Minap az auchan-ban láttam fél literest 1050ért, a márkájára sajnos nem emlékszem.
2014. máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt nem tudom pontosan megmondani, hogy melyik a legjobb illetve legrosszabb, de a legrosszabbak, az olyanok mint pl.: S-Budget vodka, Tesco Value vodka, meg lidlben is vana valami ilyesmi, meg pennyben van olyan aminek az a márkája hogy vodka, illetve vannak a vodka ízesítésű szeszesitalok. Ezek mind olyan 1000Ft/0.5 liter áron mozognak és nagyon rosszak, egyszer a lidl-öshöz volt szerencsém nem sokat kb. 2 decit ittam meg, na attól olyan fejfájásom volt hogy olyan még soha nem volt piától, azóta azokat messziről kerülöm. A jó vodka az szerintem már a Finlandia, Smirnoff, Absolut szintjén elkezdődik, de vannak még sokkal drágább és jobb márkák. A középkategória meg a Royal, Kalinka, Kaiser 3-as, ezek közül szinte mindig akciós valamelyik a tescoban vagy sparban, és 1500-1600Ft körül van a 0.5 liter illetve metroban 2800-3200 közt szokott lenni 1 liter, de alapáron sem haladják meg a 2000Ft/0.5 liter árat. Leggyakrabban ezeket választom, mert ezek az alsó kategóriásoktól bőven jobbak, főleg naranccsal keverve még finomak is, és bár az előbb említett minőségibbektől pedig sokkal rosszabbak, mert azok tisztán is nagyon jól csúsznak nincs mellékízük, de azokért nem szívesen adok ki kb. 4-5 ezer Forintot literenként, mert annyiért nekem akkor már inkább megéri a Jägermeister. Hogy mennyitől lehet berúgni az meg relatív, nagyon sok mindentől függ, most nem sorolnám fel hogy mitől, de lehet akár 2 decitől is a leggyengébbeknek, de olyan is lehet akinek kel kb. 1 liter. Az oroszok közt meg aztán van akinek annyi sem elég :D
2014. máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!