Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miután elmegyek éjszaka...

Miután elmegyek éjszaka szórakozni és kicsit italozok miért van az hogy utána következő reggel szinte mindig 6-7 óra körül kelek fel?

Figyelt kérdés
Nem régóta szoktam járni szórakozni klubokba és diszkókba, és a haverokkal szoktunk italozni és amikor elmegyek általában részeg is leszek visszafogva de sose ütöm ki magam, akármikor érek haza vagy éjfélkor vagy hajnalban, reggel mindig 6-7 óra körül felkelek csönd és sötét van és hiába vagyok még nagyon álmos sehogy sem tudok elaludni. A tegnapi volt a legrosszabb amikor reggel értem haza 6 óra felé és hiába voltam álmos egy percet nem tudtam aludni, megkérdeztem szinte mindenkit akit ismerek és nekik nincs ilyen problémájuk. Esetleg van valami tippetek miért lehet ez vagy mit tehetnék ez ellen, mert elég rossz tud lenni hogy bőven lenne idő aludni és fáradt is vagyok de nem tudok

2014. máj. 18. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy kijózanodás.
2014. máj. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen az itallal függ össze. Próbálj meg lehúzni néhány éjszakai műszakot egy gyárban, garantált a kidőlés.
2014. máj. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Vagy kevesebbet vagy sokkal többet igyál.
2014. máj. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig sokan vannak ezzel így, pl én is felkelek rá, hogy megy ki az alkohol a szervezetemből. Jól mondja az első, ez a józanodás folyamata.
2014. máj. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is mindig felkelek 6-7 óra körül ha iszogattam az éjszaka.
2014. máj. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is felkelek, kármennyit iszok.
2014. máj. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én is felkelek és mindig csodálkozom, hogy jéé ilyen józannak/másnaposnak lenni?
2014. máj. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én már arra se emlékeztem, hogy hánytam-e itthon, kora este lefeküdtem az ágyra és hajnalban keltem, elég szar állapotban.

Ez akkor van, amikor többet iszok a kelleténél.

2014. máj. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is általában felébredek reggel 7 felé de én visszatudok aludni, általában csak 10 felé van az hogy többet már nem tudok aludni, pedig másnaposan legszívesebben egész nap csak azt tenném :D Nem lehet hogy sok energiaitalt is iszol buli közben? Én mikor megiszok vagy 2 energiaitalt a sok pia mellé olyankor van az, hogy bár bealszok, de sokszor felébredek éjjel, meg reggel is.
2014. máj. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Energia italt csak ritkán szoktam inni. Köszi a válaszokat most legalább tudom hogy nem vagyok egyedül ezzel, lehet hogy megpróbálok inkább csak a buli elején inni.
2014. máj. 18. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!