Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha megiszok minden nap egy...

Ha megiszok minden nap egy doboz sört, én is olyan pocakos, kopaszodó böfögős bácsi leszek mint sokan?

Figyelt kérdés

Sok embert ismerek akinek a doboz sör az minden nap kötelező! És ilyen böfögős, pocakos, kopaszodó bácsik! Nem mindegyik, kis része, de jellemző a sör, sörhas, kopaszodás, és a böfögés! :D :D


De jól esik ebbe e melegben délután egy doboz sört meginnom.



Azt mondják a sör hízlal folyékony kenyér. Sörhas, csak van alapja nem?

Aki sörözik kérdeztem, hogy elhízás nem veszélyezteti, azt mondták: "Nem hallottam soha, hogy a sör hízlalna! Hülyeség, már 2 éve iszom minden nap egy dobozzal legalább, nézz rám, hol látsz sörhasat???"


Ha minden nap megiszok egy sört a nyáron a melegben, lesz esélye, hogy ilyen leszek?

19f



2014. máj. 22. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy doboztól még nem.
2014. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dehogy leszel. Én pl. csaj vagyok, és kb. mindenki elképed, ha megtudja, hogy szoktam sört inni. Igen szoktam, mert szeretem az ízét. Persze nem valami gagyi 150 Ft-ról beszélek.

A maga módján hizlal, de kb. úgy képzeld el, mint a gyümölcsöket. 1-2 db nem gond, de ha reggeltől estig iszol, akkor gondolom látványos lehet.

A sörhas meg szerintem nem így alakul ki. Hanem aki sok éven át mondjuk átmegy a kocsmába vagy valamelyik haverjához és órákon át ülnek beszélgetnek vagy focimeccset néznek és söröznek.

Ha most megiszol 1-2-X doboz sört, de közben jössz-mész, házimunkát végzel, vagy ásod fel a kertet, akkor szerintem nem ártasz magadnak jobban, mintha a sör helyett mondjuk Cola-t innál.

2014. máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ha mellette normális életet élsz.

Tehát ha egész nap a számítógép/tv előtt tespedsz, cukros-zsíros kajákat eszel és semmi mozgás mindez mellett, akkor sör nélkül is dagadt, büfögő figura leszel.

2014. máj. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

"Sok embert ismerek akinek a doboz sör az minden nap kötelező"


Az ilyeneket hívják alkoholistának. Ok, csak 1 sör, na de minden nap és kötelező módon????


A nyári időszakban az ember jobban kívánja, meg nem is para, ha megkívánja és legurít egyet-egyet.


Mellesleg a pocakos, kopasz bácsik inkább a panelproli közegből kerül ki, esetleg falun látni néha ilyet. Csak ezek nem egy sört isznak általában, hanem többet. Egyet a haverokkal a ház előtt, egyet vacsora után, egyet meccset nézve.... és akkor már az egy sör nem is 1, hanem 3.

2014. máj. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A sörtől böfögni fogsz te is, nemcsak a kopasz öreg bácsik...
2014. máj. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeségnek tartom mikor valaki azzal jön, hogy ne igyál sört mert az hizlal, sörhasad lesz meg hasonlók. Egy fél liter cukros üdítőbe pl.: kólába vagy Fantába több kalória van, tehát jobban hízlal mint a sör, és ugyanúgy szénsavas is. Szóval bár hízlal valamilyen szinten de az üdítőnél nem jobban. Sőt napi 1 doboz még az a mennyiség ami egészséges is lehet, tisztítja a vesét. Főleg ha csak ilyenkor a melegben iszol, amikor fél liter sört kb. negyed óra alatt kiizzad az ember ha csinál is valamit nem csak fetreng, így nem kell a sörhastól tartanod napi egy sör miatt.
2014. máj. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Az ilyeneket hívják alkoholistának. Ok, csak 1 sör, na de minden nap és kötelező módon????"


És ha valaki X időnként szexel vagy meg McDonalds-ba, vagy a haverjaihoz, vagy a barátnőihez, vagy moziba, vagy stb?


Nem attól leszel alkoholista, hogy iszol "kötelező" módon 1 doboz sört.

Ihatsz napi 10-et is!!!

Ha másnap, vagy harmadnap vagy 50 nap múlva sem kívánod, és nem teszel meg érte mindent minden áron.


De ha minden előtt van.

Na, az az alkoholizmus.

Amikor felkelsz, iszol és egész nap lefekvésig iszol, és mindent háttérbe szorítasz csak ihass, tök mindegy, hogy 1 doboz sört, vagy 6 rekeszt.

2014. máj. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!