Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért szidnak egyesek néhány...

Miért szidnak egyesek néhány sört azért, mert szerintük vízíze van? A lager sörök éppen az utóízmentességük miatt ilyenek!

Figyelt kérdés
HB, Aranyfácán, Löwenbrau, ezek mind lagerek. A pilzeni söröknek van utóízük
2014. máj. 24. 13:48
1 2 3 4 5
 1/44 Hengerelőhereverem ***** válasza:
49%
Valószínűleg azért, mert nem tudnak mit mondani, ezért inkább elejtenek egy ilyen megjegyzést: vizezett a sör és szar, így biztos a társaság középpontjává válnak egy pillanat alatt.
2014. máj. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:

Nem a lager sörökkel van a baj, hanem a szar sörökkel, mint pl. löwen, aranyfácán.


Itt németországban senki sem szidja a Hofbräu Original vagy Dunkel-t csak azért, mert lager.


Egyébként meg a kérdésed megtévesztő, a HB is összesen kb. 9 féle sört készít, és ezek között van Weisse, Schwarze Weisse stb. is, nem csak lager...

2014. máj. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Jó, de ezt honnan tudjam? Én csak azt ismerem, amit a boltok polcain lehet kapni. HB csak egyféle van itthon.
2014. máj. 24. 14:07
 4/44 anonim ***** válasza:
Még a teszkóban is 5 félét lehet kapni legjobb tudomásom szerint, igaz abból 2 gyümölcsös.
2014. máj. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Egyébként az Aranyfácán nem szar, csak át lett nevezve Zlatyi Bazantról magyar nyelvre.
2014. máj. 24. 14:12
 6/44 anonim ***** válasza:
52%
Azé bazze me Sznobok ...
2014. máj. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
Nem át lett nevezve, hanem tök más. A Zlaty Bazant ízre a Dreherre hasonlít legínkább, kicsit talán még jobb is nála. Az Arany fácán pedig abszolút kommersz, és csak 4 fokos.
2014. máj. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Így igaz! Szánalmasak a sörsznobok. Sose láttak sörgyárat még, de azt hiszik, hogy az árcédula alapján dől el, melyik a jobb sör... A nagy fenéket!
2014. máj. 24. 17:52
 9/44 anonim ***** válasza:
61%

És te ittál már iható sört, vagy csak az árcédulát sasolva nézed, hogy ami 150 alatt van, az jöhet? :D


Sörgyárról meg annyit, hogy Münchentől kb. 100 km-re lakom, a Hofbräuhausban már voltam, vacsoráztunk is ott. És nem, nincs semmi bajom az iható lager sörrel, bár nem ez a kedvencem.

2014. máj. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
42%
Én nem vagyok sörsznob, csak nem adok pénzt 5 fok alatti sörökre, mert a végén mindenki átáll az ilyen 3-4%-os ,,vizecskékre''.
2014. máj. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!