Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egy este 3-4 ezret elinni nem...

Egy este 3-4 ezret elinni nem sok hetente? Sok pénzt el lehet inni gy fiatalon évek alatt?

Figyelt kérdés

A haveromék járnak egy kocsmába és elmentem velük mert már érdekelt milyen az a hely, mert folyton ott lógtak péntek esténként. És iszogattak, én is ittam egy sört, de azért csak módjával. :D

És fizetéskor 3-4 ezret fizettek ki. Megittak 1-2 felest meg pár üveg sört.

Mondom nekik másnap, hogy "jó drága helyre jártok!" (Asszem valami 500 ft körül volt az a feles, valami pálinka volt meg belecsöpögtetve valamilyen szörp)

És leoltottak, hogy "ez neked drága? Egy diszkóba ennyia belépő öcsém! 34- ezret költöttem el! Most vehetnék belőle egy üveg vodkát, és hol jön vissza a vodkától az a hangulat ami ott van??? Sehol!" - Nem tudom milyen hangulatra gondolt, ültünk, néztük a TVt dumáltunk a csapossal(akié a bár) és ennyi volt. Nem volt különösebb hangulat! Voltunk 5-6 an a helyen(kis bár alig férünk el van 2-3 asztal meg a pult ennyi))


Szóval tényleg nem drága a péntekenkénti 3-4 ezer forint elköltése? Én vagyok csak ilyen anyagias? Ők már fél éve oda járnak minden pénteken, suli szünetben, és szerintem az sokszor 2-3-4 ezer forint!


Valóban ez még olcsó szórakozás?

Sokat elpiálnak azért nem? pár hónap alatt elmegy egy laptop ára nem?



2014. jún. 5. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
De heti 2-3-4 ezer elég sok, főleg hogy kocsmai áron nem is kapsz érte sok piát. Nem mondom hogy jobb lenne ha abszolút nem innának mert én is szoktam, mint ma a legtöbb fiatal, de 4000-ből már inkább vennék metroban egy liter Jägert vagy jó vodkát. Ha valami nagyobb áruházban vásárolnának be és nem kocsmában innák meg hanem valamelyiküknél akkor ugyanannyit ihatnának fele, vagy harmadannyiból.
2014. jún. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 davidtamas47 válasza:
3-4000Ft az mar sok, foleg heti szinten. En azt mondom az a normalis (ha nem sportoltok és 18 felett vagytok mar), hogy hétvégen vagy inkabb két hetente egy hétvégén, egy nap bedobtok fejenkent 3-4 korso sort max 2000Ft-ért egy igényesebb kocsmaban. De még jobban jottok ki hogyha megveszitek vmelyik nagyobb aruhazban a sort elore azt ossze ultok vmelyikotoknél, sztem igy akar fejenként egy 1200Ft-bol megvagytok.
2014. jún. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok, de egy 3D mozijegy büfés kajával is megvan ennyi :(
2014. jún. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Egy este 3-4 ezret elinni nem sok hetente? Sok pénzt el lehet inni gy fiatalon évek alatt?"

Szorozni nem tudsz, vagy mi a probléma?

2014. jún. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinek mérlegelnie kell, mire költ.

De abban igaza van az előttem szólónak, hogy egy mozi is mennyibe kerül...

Az ember elmegy a párjával moziban, a jegy, cola, kukorica, simán megvan ennyi.


Amúgy meg csak a keresetedhez tudsz viszonyítani mi sok és mi nem.

2014. júl. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!