Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nem felháboritó, hogy még...

Nem felháboritó, hogy még este sem mersz inni pár pohárral, mert reggel 7-kor indulni kell kocsival dolgozni? Mit szólsz a zéró toleranciához? Pont a Bajor mondja a reklámban.

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 19:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Én örülök neki, hogy egyre kevesebb részeg f.szfej lesz az utakon.


Vegyék csak el a jogosítványukat, hajrá!

2013. jún. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Engem az háborít fel, hogy a sok idióta barom sejtmérget vedel (tudatában az összes negatív hatásának).
2013. jún. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Az első vagyok: engem nem érdekel, hogy mérgezik magukat, egészségükre! Az már inkább, ha engem és a szeretteimet veszélyeztetik ezek a f.szfejek, akik azt gondolják "megittam 2 sört, kutya bajom, meg sem érzem" és beülnek a volán mögé.


Nem fogok Stólandrásozni, de függetlenül attól, hogy baleset esetén megsérül-e valaki vétlen, simán börtönbe dugnám őket egy jóidőre.


Mások testi épségét kockáztatják...

2013. jún. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem háborít fel egyáltalán. 5 éve van jogosítványom és soha nem iszok alkoholt, amikor vezetek. Ez szerintem így normális. Én is egyetértek azzal, hogy vegyék csak el a jogosítványt az ilyenektől. Az alkohol nem létszükség, hogy ilyenkor ne lehessen kibírni. Az meg, hogy este megiszol egy pohár sört vagy bort, az reggelre kimegy.
2013. jún. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem háborít fel és merek inni pár /2/ pohárral. 4,5 óra alatt elmúlik. Mondjuk 110 kg vagyok.
2013. jún. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Vagy iszol, vagy vezetsz, ezt egy óvodás is képes felfogni, az szégyellje magát, aki erre képtelen.
2013. jún. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem felháborító, hogy vannak, akik nem értik meg, hogy alkoholos befolyásoltság alatt volán mögé ülni ön- és közveszélyes cselekedet?
2013. jún. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

#7: Az a gond, hogy az órákkal korábban megivott nem túl sok alkohol úgy kb. semmit nem számít, míg ha pl. lenyomott az ember egy 72 órás ügyeletet vagy több 12 órás éjszakás műszakot, az sokkal inkább. De az én vezetési képességeimet az is durván lerontja, ha nem látok az esőben vagy 40 fokos hőségben majdnem elalszom a motoron... Megértem, ha valakit zavar az azonosan nulla tolerancia s fél, hogy a munka után sem ihat meg 1-2 sört, ha másnap vezetnie kell. Viszont nem tud eleget, mert az tényleg kimegy :D Engem ugyan nem zavarna, ha csak heti egyszer ihatnék, de ebben se vagyunk egyformák.


Úgyhogy szerintem a "teljesen oké vagyok, sokkal összeszedettebb, mint az este fáradtan, de még valami minimális véralkoholszint kimutatható" a problémázás forrása. A részegen vezetés az nagyságrendekkel más kategória, azt minden nem teljesen idióta gondolkodású ember érti, hogy az ne legyen már legális. Amúgy mintha azt olvastam volna, hogy a biciklisek ihatnak, úgyhogy a normális gondolkodás még annál is ritkább, mint gondoltam... Pedig sosem voltam nagy véleménnyel a homo sapiensről úgy általában. De lehet, hogy csak kavart valamit az oldal, ahol olvastam, sosem lehet tudni.

2013. jún. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Teljesen félreértettétek a kérdést. Itt este, pár pohárról volt szó. Nem ittasan vezetésről.
2013. jún. 3. 06:23
 10/14 anonim ***** válasza:
17%
Engem nem háborít fel. Aki este iszik pár pohárral nem azért issza mert szomjas hanrm mert szereti. És az már egy jó út az alkoholizmusig. Egyáltalán minek inni alkoholt csak úgy? Én is szoktam évi 3-4x baráti társaságban de magamtól vagy ha mondjuk megkínál valaki eszembe se jut. Pedig szeretem némelyiknek az ízét.
2013. jún. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!