Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi történik, ha valaki koplal?...

Mi történik, ha valaki koplal? A szervezet, az izomzatot használja fel, így nyer energiát. De utána, kénytelen a zsírszövethez nyúlnia, nem?

Figyelt kérdés

2012. júl. 24. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Általában még előtte meghal, ha elhízottként kezd el koplalni.
2012. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szénhidrát, zsír, fehérje. ebben a sorrendben bontja le a szervezet az anyagait.
2012. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"szénhidrát, zsír, fehérje. ebben a sorrendben bontja le a szervezet az anyagait."


Ez hülyeség. Nem kevered az emésztéssel?

2012. júl. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Próbáld ki.


Amúgy ez így nem teljesen igaz, mert a Gulágon a keményebbek lefogytak 80 kilóról 35-re, a fenekükön plaffogott a bőr, kilógott a csont. Igaz a többsége szívrohamban meghalt. Aki bekerült a kórházba, és sikerült valahogy feltáplálni, az is élete végéig szenvedett, de viszont érdekesség, hogy többen igen magas kort - 80-90 évet - értek meg. Ez viszont valószínűleg a kivételes genetikából fakad, nem pedig a koplalás előnyös hatásaiból.

2012. júl. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A szív is izom.
2012. júl. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
nem. mert először a máj glikogén raktára ürül ki. utána, hogy azért múködni tudj kell valamiből cukrot szintetizálni. na a zsírból lesz is cukor rengeteg egyéb anyaggal is. utána ha már lesoványodtál, de még mindig élsz,j önnek az izmaid. gyakorlatilag saját magadat emészted fel. az utolsó amit "megtámad" a szervezeted a szívizom.
2012. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, egy idő után zsírt kezd bontani, de addigra már károsodnak a belső szervek, kiürül az ásványi anyag és vitamin a testből, szóval fogfájás, hajhullás, körömbajok, egyéb szervi bajok jelentkeznek. Nem igazán éri meg.
2012. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én lefogytam koplalással 10 kg-ot, és igenis zsírból is fogytam, 62-ről 52-re, tehát amúgy sem voltam nagy darab. de tény és vsló hogy a végére hullani kezdett a hajam, bár most már nem, szóval lehet lepontozni, de nekem jó volt így, most jól érzem magam
2012. júl. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Senki nem ajánlom a koplalást. Ugyanis, tönkre teszed a szervezeted. Inkább menj el dietetikushoz, és mozogj. Ne rövid alatt akarj lefogyni, hanem lassan és tartósan. A súlyt se egy nap alatt szedted fel. Semmi esetre se koplalj!!!
2012. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!