Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan lehet meggybort készíteni?

Hogyan lehet meggybort készíteni?

Figyelt kérdés
Üdv! Szeretnék meggybort készíteni de tényleg ahány féle oldal annyi recept nekem valami egyszerű kellene de szeretném aki tudja írja le ki hogy készíti el! Köszönöm!
2014. jún. 22. 14:57
 1/1 anonim válasza:
Kipréseled a levét, cukrot adsz hozzá, és kiforratod. Én kotyogóztam is, meg nem is. Semmi extra különbség. 2 hét után átfejthető a seprőről. Aztán még egy fejtés és iható. (2 hét után még forrik, savas) A cukor mennyisége függ a meggy cukorfokától, de ha annyira felédesíted, hogy pont jó legyen, se ne édes, se nem savanyú, akkor egy átlagos fokú bort kapsz.
2014. jún. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!