Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha nem szeretnék sokat inni,...

Ha nem szeretnék sokat inni, miért nem értik meg ezt mások? Miért kell folyton részegre inni magát az embernek?

Figyelt kérdés

A rokonok csinálják ezt.

Van valami ünnepély, iszok 1 felest, bort, én órákig elvagyok vele.

De töltik ki fél óránként és nyomják a kezembe hogy igyál!

"na még egyet! Ez nagyon finom! " és mikor mondom, hogy most ittunk 10 perce nem értik meg, mi a bajom!


Miért kell olyan sokat inni?

Miért nem értik, hogy nem akarok 10 percenként inni valamire?

19f



2014. jún. 23. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A bort ne idd ki egyszerre, hanem lassan kortyolgasd, ha kínálnak, akkor megmondod, hogy neked még van a poharadban.
2014. jún. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ők nyilván szomjasak még, te meg mondd meg nyugodtan, hogy már nem vagy szomjas.
2014. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én buborékos üditőt szoktam inni , például gyömbért, mert az halvány sárga és akkor azt hiszik hogy pezsgőt iszom. Vagy fehér bort.Különben én sem szeretem az ilyen embereket.Igyál valamilyen szines üditőt és mond rá hogy bor vagy pezsgő.
2014. júl. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igyál fröccsöt, hosszúlépésként!
2014. aug. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hagyomány, a traktálás. s**rd le, mondd hogy elég volt. vagy hazudj, gyógyszerre nem ihatsz stb
2015. jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!