Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet olyan részegre...

Hogy lehet olyan részegre inni magát egy embernek, hogy?

Figyelt kérdés

Hulla részeg, fetreng, hány, szédül, képtelen bármit is csinálni?

Mi lehet az oka, miért ilyen egy családos, elvileg boldog ember?

Légyszíves mindkét kérdésre válaszoljatok.

(Ha érdekel valakit, az apámról van szó, egyéb privátban, ha írtok. )



2014. márc. 1. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet megnyerte az ötöslottót és így dolgozza fel.
2014. márc. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Hullarészeg, fetreng, hány,képtelen bármit is csinálni- van aki kevésbé bírja azt alkoholt mint más. Annak elég nem is tudom, 2-3 feles. Van aki jól bírja annak elég ha kever mindent. Vodkát, sört, likört, konyakot, bort stb stb. :)

Hogy miért ilyen egy családos, boldog ember nem tudom. Van akinek ez adja meg az örömet... Nekem nagyapám volt ilyen :) Lehet egyszerűen nem bírja a valóságot, túl nehéz neki feldolgozni néhány dolgot, vagy nem tudom,... Sajnálom, de erre nem tudok olyan választ adni ami neked is megfelelne, mert mindig újabb és újabb kérdések merülnének fel benne, ezzel kapcsolatban. :)

Remélem azért tudtam valamennyire hasznos tanácsot adni :)) /14 éves leányzó ^u^ /

2014. márc. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy másnak ez vicces. Nem értékellek le, figyelmen kívül hagylak. Azért a normális válaszokat megköszönném.
2014. márc. 1. 22:39
 4/11 anonim válasza:
Hullarészeg, fetreng, hány,képtelen bármit is csinálni- van aki kevésbé bírja azt alkoholt mint más. Annak elég nem is tudom, 2-3 feles. Van aki jól
2014. márc. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Amit írtam az 1-esnek szól.

2# igen, hasznos és köszi.

Egyébként tényleg nem bírja az italt, 1-2 korty (!) sörtől részeg lesz. De alkoholista. Nem tudunk vele mit kezdeni, és ne gyertek azzal, hogy hagyjuk itt, majd rájön, stb.(!)

2014. márc. 1. 22:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Sokaknál ez a menő : Minél jobban vagy részeg, annál nagyobb hős vagy.
2014. márc. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De írtam, hogy az apámról van szó. Egy 46 éves családos embernek hogy lehet ilyet csinálni? Mi lehet az oka?
2014. márc. 2. 12:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Alkoholfüggő, orvosi kezelést igényel. Utána nem szabad innia egy cseppet sem, mert nem tud megállni.
2014. márc. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha ilyen állapotban van, biztos hogy nem boldog!
2014. márc. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy valami, a legfontosabb nem hangzott el, hogy

MILYEN gyakran csinálja??

2014. márc. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!