Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Utazás miatti feszültség...

Utazás miatti feszültség (gyomorideg) ellen melyik röviditalt fogyasszam? (részletesebben. )

Figyelt kérdés

Először is leszögezném; természetesen kis mennyiségben, mértékkel gondoltam, semmiképp sem berúgás céljából. :D


Utazás előtt állok, hosszú autópályás út lesz, közel másfél napig 140 - 150 km/h-val haladunk, nagyon rövid megállókkal. Már a gondolatra is feszült leszek, félek, hogy rámegy az ideg a gyomromra.

Eddig ha bármilyen gyomorpanaszom volt egy korty rum vagy pálinka helyrehozott.

Ezek utazás alatt is segítenek?

Van esetleg más rövidital, amiből ha iszom egy kortyot feloldja a feszültséget vagy a gyomorideget és megszünteti az úttól való félelmet?

Esetleg ha nem alkoholfogyasztás, de más módszer, akármi, ami segíthet egy ilyen parázós lányt?



2014. júl. 3. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Épp ma láttam valakin egy Unicum reklámos pólót, amire az volt ráírva, hogy: "Mert mindenkinek megvan a maga keresztje". Jót mosolyogtam rajta, de nem hiszek a véletlenekben, tehát pont ma láttam és pont ma kérdezed, én azt mondom, hogy Unicum. Hisz' a Te kereszted az utazástól való para. :-)
2014. júl. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Phoney ***** válasza:

Teljesen mindegy, amelyik jólesik, mivel az alkohol a „hatóanyag”.


A növénylikőrök legfeljebb étkezés után jobbak, de nem mindegyik, mivel (a marketingjük ellenére) alapvetően ezek is élvezeti italok.

2014. júl. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. Pedig nem mindegy, mert az alkoholfogyasztásnak, különböző alkoholos italoknak megvan a kultúrája, helye és ideje. Nem véletlen, hisz nem egyformán hatnak az italok. Nem mindegy, hogy mit mikor és mivel fogyasztunk, mert egy rossz választásnál émelygést és fejfájást okozhatunk, ami egy hosszú utazásnál nem a legjobb.
2014. júl. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Phoney ***** válasza:
58%
Ha egy rövidital émelygést és fejfájást okoz (míg egy másik nem), akkor ott nem a típusával volt baj, hanem a színvonalával... elég nehéz lenne megindokolni egy olyan állítást, hogy pl. a pálinka jobb utazáshoz, mint a whisky.
2014. júl. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a buscopan eddig minden hasi fájdalmamra jó volt.
2014. júl. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az Unicum tényleg jó lehet, úgy tudom, hogy gyógynövényeket tartalmaz
2014. júl. 4. 08:51
 7/7 anonim válasza:
Nekem a Dedalon jött be, a gyomrom is rendben van tőle és valahogy meg is nyugtat, simán elszundikálok a hosszu uton és semmi miatt nem parázok.
2014. júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!