Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogytudnám elkerülni hogy ne...

Hogytudnám elkerülni hogy ne hányjak a piától?

Figyelt kérdés

Ugyan annyit szoktam meginni mint a haverjaim de én általában "rosszulleszek" és kihányom de nemleszek annyira részeg míg a haverjaim nemhánynak és kellemesen jókedvük lesz.

Ez miért van nálam így?



2014. júl. 6. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenki bírja ugyanúgy az alkoholt, én például már egy pohárka pezsgőtől is kifejezetten rosszul leszek, a legjobb amit tehetsz hogy nem iszol. Az nem igazi barát aki emiatt tart cikinek vagy menőnek... esetleg igály kevesebbet mint ők, és egyél előtte valamit, ne legyen üres a hasad.
2014. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igály...ezt jól megmondtam. :) Szóval igyál kevesebbet ha mindenképpen akarsz. :)
2014. júl. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért érdemes megtalálni azt a pontot, ami még kellemes érzéssel tölt el és nem leszel rosszul, hogy tudd, mi a saját tűrőképességed.

Ezt a tűrő képességet tudja növelni a piálás előtt néhány órával fogyasztott zsíros kaják és a hétköznapi étrendedbe a csípős ételek bevezetése.

2014. júl. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
En is igy vagyok vele ezert mikor iszok egy korty pia melle eszek ropit vagy ragyujtok es elis veszi az izet igy nem hanyom szet magamat es nem erzem az alkohol izet se es annyit tudok inni amennyi jolesik :)
2014. júl. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha sikerül 10-15 évet kihúznod így, utána már nem hánysz. Csak arra ügyelj, hogy sose igyál kevesebbet, mint előzőleg. Én is így vótam vele.
2014. júl. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Röviden: igyál kevesebbet.
2014. júl. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy nagy francot igyál kevesebbet! Minden hányás után fel kell állni, egyre jobban bírod majd. Majd lesz amikor már tudsz hányás után tovább inni, később már nem is hánysz, majd végre eljutsz arra a pontra mikor cefet mocskos mód be tudsz majd rúgni, na az király, azért megéri így tréningezni!! Hány éves vagy egyébként? Ezen jobb túlesni 15-16, max 17 évesen, de sosem késő, csak nyomjad minden hétvégén. Hajrá! :D
2014. júl. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tudok utána is inni nem azzal van a gond csak kellemetlen a dolog :D

18/F

2014. júl. 8. 11:49
 9/9 anonim válasza:
Amikor érzed h rosszul vagy menj ki a mosdóba és kezd el gyorsan kapkodni a levegőt.Gyorsan szuszogj.Ezt csináld 10 percig.Illetve mozogj sokat!
2014. júl. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!