Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy lehet sörivás után...

Hogy lehet sörivás után elkerülni hányást?

Figyelt kérdés
sokan írták, h. sör után sose hányt még, haverom is azt mondja, h. azután nem lehet... de nem tom, de nekem 5-6 korsó sör után, pláne ha kocsmában iszom ahol még füst is van, mindig visszajön. de az a szar, h. általában akkor amikor már jövök hazafele... lehet, h. a busz/hév annyira felráz, mert múltkor felszálltam, és szinte rögtön jött a róka... és utána kb. félóránként, óránként újra rám jön az inger. :S ilyenkor mit lehet csinálni? pl. hányást hogyan lehet elkerülni? (azon kívűl, h. nem iszok?) v. ha már jön, akkor mit egyek, h. abba maradjon? múltkor virslit ettem de visszajött...
2010. febr. 25. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Aki nem bírja az ne igyon annyit.Más tanácsot nem tudok adni.
2010. febr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem szükséges elkerülni. Odamész önként, hülyére iszod az agyad, szívod a bagóbűzt élvezetből, nyugodtan hányjál is. Ha már lúd, legyen kövér. Ha már önpusztítasz, csináld rendesen.
2010. febr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Iszol rá pár igazi kommersz vegyigyümit, és az leszögeli.

Oszt nem gyün ki (a sör :)

2010. febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
előző mennyire paraszt :)))
2010. febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ami nem megy azt nem kell erőltetni, én bírom a piát de pl rumkólából egy korty is elég és mingyá kijön :D

lehet neked a sör ilyen


Ja amúgymeg vagy Heineken vagy Ottakringer vagy Löwenbräu

2010. febr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Lassan igyad a sört és lehetőleg nem keverd borral.
2010. febr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a gyömbértea csökkenti a hányingert! vigyél magaddal egy kis flakonban.

az alkohol elvonja a vizet a szervezetből (akkor van a fejfájás és a szédülés), ezért jó ha tiszta vizet is iszol a sörök mellé/után.

amúgy szerintem is próbálj meg kicsivel kevesebbet inni egyszerre és tapasztald ki, hogy mennyi az amennyitől még nem hánysz.

2010. febr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4-5 korsó után belőlem is kijön.

Hogyan lehet elkerülni? Rugj be annyira, hogy pillanatok alatt bealudj, még hányás elött.

2010. febr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy ott van a probléma, hogy egybe próbálod meginni a korsókat. Én mindig jól birtam a piákat, amig a nagyivós korszakomat éltem. Lány vagyok, de meg volt annak idején a hirnevem. Aztán Prágában beültünk egy kocsmába, hozták a literes korsókat, és akkor jött, hogy ki tudja egy tüdővel meginni. Ki nem hagytam volna, hogy ne próbáljam meg, már a felénél azt hittem, hogy visszajön az egész, bele a korsóba, de azért kitartottam, csak utána okádtam, h diadalittas vigyorral a képemen (na, hogy lehúztam) kitámolyogtam a mosdóba. Tehát az aranyszabály: rövidet egy húzásra, sört, bort kortyonként.
2010. febr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!