Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az alkoholizmus, ha bármit...

Az alkoholizmus, ha bármit még a romlott piát is megiszom csak be tudjak tőle rúgni?

Figyelt kérdés

a haverom bármit iszik mindegy csak elég magas legyen benne az alkohol. kiszúrtam vele, vvolt itthon béjlíz ami megromlott, fél éve a spájzban állt. Vittem neki, hogy húúú ez finom! elkezdte inni, szt mondta, mi ez a szar??? hányás íze van! mondtam neki, a bájlíz krémlikőr és megitta a fél üveg romlott hányásízű likőrt....


ez már alkoholizmus?



2014. júl. 10. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Az az alkoholizmus, ha ezt rendszeresen csinálja, és ez már kihat a mindennapjaira is. Az hogy egy-egy nehéz nap után csinál ilyet (azt nem írtad, hogy ez milyen gyakran fordul elő) az még nem alkoholizmus.

Egyébként kicsit rossz vicc szerintem amit csináltál vele.

2014. júl. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

sztm te qvára nem vagy tisztába,ezzel a fogalommal mi is az alkoholizmus kérdező....


ha napi rendszereséggel,vagy 2 naponta minden p..csányi okot kitalál magának az illető,hogy telis tele igya magát.


másik alternatíva,ha mindenap annyit megiszik,amennyi mennyiség minimum kell ahhoz,hogy ne legyenek elvonási tünetei.lásd, remegés,agresszív viselkedés....stb.


az hogy vittél neki valami baromi trágya márkájú bézliízt,ami még minőségileg is ihatatlan volt...nem tudom,ez hogy függ össze egy emberi rossz szokással.

2014. júl. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nincs azzal semmi baj
2014. júl. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Megkédezhetem, hány éves vagy? csak mert ép eszű ember nem csinál ilyet mert komolyabb baja is lehetett volna a romlott likőrtől. nem értek az alkoholhoz de az alapokat tudom és ahogy elnézem te még azt sem tudom mi az a 17% a palackon..
2014. júl. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igénytelenség.
2014. júl. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy az. Ez a világ legegészségesebb élet módja. No meg a hosszú élet titka. Csak így tovább.!
2014. aug. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!