Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A barátaim egyre jobban...

A barátaim egyre jobban hajlanak az alkoholizmus felé! Mi a jo minden hétvégén lereszegedni? Hagyjam őket békén?

Figyelt kérdés

Az elején még csak néha néha elmentek a parkba egy üveg borral fejenként dumalgtani péntekenként.

1 év után.


Már ott tartanak, hogy péntek = kocsma!

6 7 feles siman, plusz 1 2 üveg bor vagy sör azt mondjá, ez nem sok!

De mmár1x 2x kellett haza vinni őket, mert azt sem tudták merre vannak.

A haverom fél óráig bojongott, mire haza talált.

Én is elmentem velük sokszor, de nem jó a hangulat, ülünk, meg dumáljuk, mi volt a héten, majd mmegyünk haza.


Nekem ez nem tetszik! Ők élvezi, llegalább nagyon nevetgelnek pár feles út.

Hagyjam őketbbékén?

Próbáltam a kocsmától más irányba terelni, de nekik a kocsma és az iszogatas a legjobb.


Én meg nem akarok részeget hallgatni folyton.



2014. márc. 31. 17:33
 1/5 anonim válasza:
ha totál lerészegednek minden pénteken,az már csak azon múlik,hogy hétköznap is rendeszeressé fogják tenni idővel...ha nekik ez a jó,hagyd rá...csak te maradj ki belőle....az állandó ivásból,mert más az ha vesznek fejenként 3-4 sört,és jó kedvig eldumálnak...de ha már a cél ,hogy ATOM részegek legyenek,party hányásig,az már inkább alkohizmus,de hívjuk aminek akarjuk a dolgotrohadt ital,csak tönkre teszi az embereket
2014. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond hogy amúgy is rossz a mentalitásunk, nehéz barátokat szerezni, ismerkedni, hiába tanul valaki lehet otthon fog ülni fél évig mire talál valami munkát.

Ezzel azt akarom kihangsúlyozni hogy azért mert valaki ennyire iszik, ott már csak jelképes a szórakozás miatti piálás, legtöbben a gondok elől keresnek búvóhelyet(ahogy sokszor én is)

21F

2014. márc. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Ha ez neked nem tetszik, ne barátkozz velük.


A stílusod alapján nem lehettek több 20-nál (de gondolom még annyi se), ilyen korban ez teljesen normális, aztán 3-4 év konstant bulizás után megunja az ember, én is meguntam meg az összes ismerősöm, barátom is.

2014. ápr. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
21%
teljesen normális? 16-17évesen..hogy minden pénteken leiszod magad? ki se kellene adni az italt,az ilyen kis szargacsoknak...különben mi a lófaszból iszol? anyád apád pénézéből? Az ilyenekből lesznek majd a hajleszok,vagy tartson el titeket a magyar állam majd?
2014. ápr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én gimi elsős korom óta jártam el hétvégente kocsmázni. Általában jól be is rúgtam. A szüleim elengedtek, és adtak rá pénzt. Az egyetlen kikötés a kiváló tanulmányi eredmény volt. Ami meg is volt természetesen. Aztán egyetem alatt még többet vedeltünk. És csodák csodájára teljesen egészséges, normális, top értelmiségi ember lettem. És az összes barátom is. Úgyhogy az utolsónak üzenem, hogy attól mert valaki szórakozik és bulizik még nem lesz csöves..


Neked meg ha nem tetszik, ne nézzed! Keress új barátokat.


Mindig meglepődök ezeken a válaszokon, hogy kis hülye ne igyon, stb.. Ugyanis én világ életemben elit iskolákba jártam, és mindenki ivott és bulizott. Persze az egyetem alatt írtam egy tudományos munkát ami alapján az derült ki, hogy a gazdag értelmiségi réteg többet iszik mint az alsó- és középosztály. Lehet tényleg ez a magyarázat.

2014. ápr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!