Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 17 évesen végül is minimum...

17 évesen végül is minimum kéthetente iszom alkoholt. Ez gáz?

Figyelt kérdés
Álltalában szombatonként összeülünk haverokkal és akkor legurul pár feles, vagy éppen ebéd után iszunk itthon egy-egy pohár bort, póker közben szoktunk whiskey-zni. Ebből lehet baj, vagy gáz?
2010. jan. 8. 21:08
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
19%
Hamarosan ALKOHOLISTA LESZEL! Ha már most nem az vagy. SZOMORÚ!!!
2010. jan. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Szerintem egyáltalán nem gáz. Alapból, hogy felmerült benned ez a kérdés, azt sejteti, hogy érzed mi helyes és mi nem. Nem hiszem, hogy félteni kell téged, vannak sokkal rosszabbak is.
2010. jan. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim válasza:

Te magad úgy érzed, hogy gáz? A kérdésed alapján úgy tűnik.


Amúgy nem vészes, egészen addig, amíg tudod magad kontrollálni. Ha tajtrészeg lennél minden hétvégén, az szörnyű lenne, de akkor sem lennél alkoholista.


Az alkoholista nem érzi a határt, fizikai vagy metális függőséget érez az alkohol iránt, napi fogyasztó. Nálad ez nem áll fent, még.


Én úgy gondolom, ha felmerül benned ilyen kérdés, akkor képes leszel lemondani róla, amikor ott lesz az ideje. És érezni fogod, mikor jött el az idő. Engem az rémisztett meg, hogy 4-5 sör és 1-2 feles után nem volt meg már nálam a kellemes kábulat, holott korábban ettől mattra ittam volna magam. Akkor annyit mondtam, hogy kösz, nem. Ha úgy hozza a helyzet, hogy iszogatunk, akkor sem iszom töményet, már nem is kívánom.


Remélem, te is így fogsz járni, most pedig hajrá, vesd bele magad az életbe :)

2010. jan. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
75%
Komoly lepontozó erkölcscsősz jár közöttünk, aki lefogadom még az alkohol szagát se ismeri. Könyörgöm egy-egy pohár bortól nem lesz senki alkoholista, sőt nagyon egészséges! Ez bőven a kulturált alkoholfogyasztás kategóriája, még annak is az alja, egyáltalán nem gáz és nem is káros. Olyan pontozza lesz a válaszadókat, aki alkoholista lett heti egy pohár bor után!
2010. jan. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Mi haverral ketten megittuk faterjának a 600 litykó borát ketten, két szemeszter alatt, aztán mégsem lett semmi gáz. Ja és nem csak bort ittunk.
2010. jan. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
12:21-nek! Na ez már teljesítmény! xD Egyetem4ever!!! :D
2010. jan. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
55%
hallod barátom szerintem folytasd tovább ezt ha van rá keret akk meg főleg:D fiatal vagy megteheted miért ne?:D az már 1 másik dolog h 50 évesen meg minden reggelt ott fogod inditani a reggelt a kocsmába pár feles társaságában ( jómagammal együtt) de ezen ráérünk még gondolkozni..... xDxDxDxD
2010. jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim válasza:
54%

nem leszel te alkoholista:D levághaták mások is akommentedből..szerintem ez hozzátartozója ennek a kornak :D

17 éves vagy(ahogy én is) és ugyanezt csinálom:D és a barátaim is:D lehet egyszer megunjuk,de most ez van...és így érezzük jól magunkat,és amíg tudjuk a mértéket tartani addig szerintem ok ! ;)

2010. febr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Ha meg mégsem, hát mit tegyünk, ugye?
2010. febr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
54%

Szánalmas ez a sok vészmadár, akik jönnek a hülyeségeikkel.

17éves vagy.fiú vagy.hetente egyszer. haverokkal.

könyörgöm. kérdezném az előttem szóló apámlekevertvolna egyetkettőt típusú válaszolókat. volt fiatalkoruk?ha igen, akkor a sakk körbe jártak hétvégenként estetájt?

egészésgükre.

inkább most bulizd ki magad, minthogy 40évesen kapj észbe, hogy elmúlt a fiatalság.

de azért csak mértékkel, de tényleg.


egyébként magyar kultúra...a világ legnagyobb alkeszei között vagyunk, mondhatni társadalmi norma lett. én nem bánom

2010. febr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!