Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi az értelme az ilyen italoknak?

Mi az értelme az ilyen italoknak?

Figyelt kérdés

Üdv.

Tegnap iszogattam haverjaimmal és hát ők olyanok,hogy "a sárga földi" ivók,én pedig inkább szeretem élvezni az italt mértékkel.

Én szép komótosan "ízlelve" ~2-3 deci eperbort elnyalakodtam és zárásképp 1 házi méz&barack pálinkát elízleltem ők pedig ilyet ittak : Johnnie whisky-t kevertek energiaitallal miközben tettek hozzá Gilroy lidl vodkát és egy 2-2,5 decis adagba beletörtek cataflam tablettát...

A második pohárnál már láttam rajtuk,hogy ennek nem lesz jó vége,addig csak szóval próbálkoztam a második után azt a ~ literes kombót amit csináltak és megittak volna inkább kiöntöttem.

Persze ezek után próbáltak szidni meg minden,de amikor rá fél órával elkezdtek hányni szinte sorban azután már mosoly ült az arcomon,hogy bár megkésve,de legalább elvettem előlük ,és lefutott rajtam,hogy ha azt a 2 literes energia italt és 1 literes johnnie walker whisky és 1 literes gilroy vodkát keverve megisszák és poharanként 1 gyógyszert beletörnek abból kb mentőt & detoxot láttam magam előtt minimum...


Sosem értettem az ilyen "ivásnak" mi az értelme?

Nekem is van otthon Whisky-m ,de én sosem azért iszok,hogy a földön találjam magam,hanem hogy "kiélvezzem"


2014. júl. 25. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Annyi az értelme, hogy berúgnak tőle. Ha nekik ez esik jól, kit érdekel?


Gondolom ilyen társaságban a te pálinkád és eperborod sem valami minőségi itóka lehetett, innentől kezdve tökmindegy, ki mivel üti ki magát...

2014. júl. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fiatalon mindenki így iszik. Gyorsan, sokat és minél többet, én is így tettem, meg még jó sokan, aztán szép lassan az ízéért kezdtem el inni. Az ilyeneknek tökélesen megfelel a kannás bor, meg a szalma vodka, néha azért kicsit fájlalom, amikor látok pár tizenévest valami márkás konyakot vagy bort vásárolni., mert hát esélyes, hogy valami improvizált koktél-szerűség alapanyagaként végzi.

Majd kinövik, ha majd melózni kezdenek, az esték átivása helyett inkább majd aludni fognak.

2014. júl. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
és minél töményebbet** elnézést.
2014. júl. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem növik ki maguktól, majd megjön az eszük, amikor valamelyiküknek alkoholmérgezése lesz, netalántán bele is hal.
2014. júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekik csak az számít, hogy minél hamarabb, minél vagányabb módon be tudjanak rúgni, emellett felettébb hiányosak a biológiai ismereteik. Jó eséllyel ki fogják nőni, de ugyanekkora eséllyel valamelyik alkalommal valóban gyomormosás lesz a vége, ha nem még rosszabb. Majd abból tanulnak, te meg keress inkább értelmesebb barátokat.
2014. júl. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Kezdő alkoholisták.
2014. júl. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!