Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Abszolút sörös emberrel...

Abszolút sörös emberrel hogyan tudnám megszerettetni a bort?

Figyelt kérdés
Melyikkel próbálkozzak? Esetleg sajttál és pici bor?
2014. júl. 25. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, de nem értem, minek akarod eröltetni? Ha neki nem ízlik a bor, akkor akármit csinálsz, egyre jobban megutálja csak.
2014. júl. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Ugy hogy mikor elfogy a sor, azt mondod neki, hogy VISZONT van meg bor !
2014. júl. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

:D Ekkora hülyeséget már bocs. :)


Veled hogy lehetne megszerettetni a pacalt, vagy valamit, amit nem szeretsz vagy utálsz? :)

2014. júl. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

sehogy. en is inkabb soros vagyok, a bort utalom.


Plane utalom a sznob felhajtast ami korulotte megy.

2014. júl. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, és ne akarj valakire valamit ráerőltetni :)

Én pl utálom a vörösbort akárhogy erőltetik nem kell és kész, undorodom az ízétől..ha te szereted a bort , egészségedre, és ha intelligens vagy akkor megérted,hogy a másik fél nem!

:)

2014. júl. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert nem probalod meg te megszeretni a sort...? Jaaaaa, mert neked az nem izlik? Na, neki meg a bor nem izlik.
2014. júl. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

azt mondom neked, fröccs


amúgy én még sosem láttam olyat aki csak sört ivott volna

2014. júl. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Nekem vannak olyan kajáim amit felnőttként szerettem meg,sőt borosként van olyan sör amit szívesen megiszok,ha a helyzet úgy kívánja,nem erőszakoskodni akartam a másikkal.Csak becsempészni az életébe,ha hagyja.
2014. júl. 25. 16:18
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha ő nem akarja, akkor nem tudod. Ha egyébként él benne a kíváncsiság, hogy vajon miért rajonganak egyesek a jó borok iránt, akkor vidd el egy borkóstolóra, amit szakember tart.
2014. júl. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
kaja lesz, ez valamiért átalakul, talán hormonok miatt ( ne kell belémkötni, bonyolultabb és nem oylan hülyeség, mint elsőre hangzik)
2014. júl. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!