Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Átlagosan mennyi sörtől "érzi...

Átlagosan mennyi sörtől "érzi jól magát" az ember? (4-5%-os)

Figyelt kérdés
Nem bírom a rövidet, és nem is szoktam inni semmit, de néha megkívánom, hogy picit érezzem a hatását. Csak sörtől szerintetek mennyi után lenne a kívánt hatás?
2014. aug. 2. 00:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány kilós ember? Fiú vagy lány?
2014. aug. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 3-4-5. De ez függ, hogy mit ettél,ittál,milyen gyorsan iszod, milyen kedved van, milyen az időjárás pl tél vagy nyár stb...
2014. aug. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A legutolsó buliban, ahol voltam ott a fiúk (18-19 évesek) magas, vékony testalkattal kb 6-7. liter sör után elég jól érezték magukat! Miután keverték egy kis röviddel, na azután megszakadt nekik minden :D
2014. aug. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, vékony testalkattal.

Mikor életemben először (meg azóta utoljára is) jól éreztem magam italtól, akkor nem ittam sokat, de akartam, hogy hatása legyen, és szerintem ez is közrejátszott abban, hogy jól lettem. :)

Szerintetek 3 sör után már érezném? :)

2014. aug. 2. 00:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem éreznéd 3 után :)
2014. aug. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én vékony lány vagyok, de sörből legalább 5-6 dobozzal meg kéne innom, hogy egyáltalán megérezzem a hatását. De ha olyan sokat innék, akkor fél óránként mennem kéne vécére. Én sem szeretem a rövidet magában, ezért iszok inkább koktélokat! Azoknak sima gyümölcslé ízük van, és mégis meghozzák a várt hatást. És nem is kell literszámra inni őket, mint a sört.
2014. aug. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem az első üveget is éreznéd.
2014. aug. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszömöm a válaszokat! :)
2014. aug. 2. 16:58
 9/10 anonim ***** válasza:
A sortol sorhasad lesz. Szerintem inkabb lodd be magad..
2014. aug. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 dragonkalo ***** válasza:

Függ attól amit az előzők már leírtak :)

De én pl. nem vagyok egy vastag személy,mégis kell egy 7-8 hogy jól érezzem magam:D

2014. aug. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!