Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha iszom a randik vagy kezdemé...

Ha iszom a randik vagy kezdeményezések előtt némi bátorságnövelőt, akkor később lehetek alkoholista?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el eljárni szórakozóhelyekre és ott szoktam leszólítani lányokat (alkalmanként 4-5-öt vagy az alatt, amíg sikerem nem lesz). Mielőtt elmegyek mindig iszom 2 sört, aztán még ott is az este folyamán másik 1-2-t. Így merek kezdeményezni.


Ha szerzek telefonszámot (vagy csókot is) a csajoktól és sikerül randit megbeszélni, azok előtt is mindig betolok otthon 2 sört, vagy annak megfelelő másfajta alkoholt, amitől nem bűzlök utána. Így sokkal gördülékenyebben megy a beszélgetés és kevésbé érzem a gyomromban az idegességet.


Egy haverom is csinálta aki előttem jár a csajozásban és ő fél évig igényelte pl. a randik előtti ivást, aztán elhagyta mert ment anélkül is. Akkor le lehet állni vele. (?)

Egyébként nem kell sokat képzelni: Havi kb. 3-4 olyan alkalom van, amikor iszom randi előtt és havi 5-6 alkalom, amikor iszom szórakozóhelyen és aznap este előtte, alapozásként, az elmondott mennyiségeket.


2014. aug. 25. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Ez út az alkoholizmushoz, mert azt szokod meg belőle, hogy a problémák és feladatok előtt mindig iszol.


Felesleges.

2014. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Igaza van az elsőnek! Amúgy meg milyen lány az,aki szóbaáll egy piától bűzlő fickóval? Meg azért 3-4 sör hatása már észrevehető... Bár aki 10 perc ismeretség után csókokat osztogat, na az a lány is olyan lehet.
2014. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

Sült bolondok, ne is hallgass rájuk.

Nem leszel alkoholista ennyitől. Nagyon is jó ötlet, hogy így csinálod. Mértékkel fogyasztod, gátláscsökkentő hatását kihasználod. Ésszel csinálod.

Menne alkohol nélkül is, ez csak egy kis rásegítés.

Idővel meg annyira tapasztalt leszel a randizásban, hogy ennyire se lesz szükséged.

2014. aug. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2.

A legtöbb lány olyan. Aki eljár esténként szórakozni, az pedig mind. Alapból egy éjszakai szórakozóhelyen, ahol próbálkozom, mindenki másban is szokott alkohol lenni rendesen.

Teljesen normális az, hogy megszólítok egy lányt és fél-1-2-3 órával később ha jót beszélgettünk, jó hangulatban vagyunk és sikerült vonzalmat keltenem benne, akkor még aznap este megcsókolom. Ez még csak nem is egyéjszakás kaland, hahó.

3-4 sört meg egy egész este alatt szoktam meginni.


Nappal, randik idején meg

1. olyan sört/töményet iszom, ami kevésbé érződik (pl 6%-os citromos sört)

2. Kimosom a szám indulás előtt, beveszek egy rágót és néha fogat is mosok.

Semmi sem érződik, mert eddig még egy lány sem jött azzal soha randik idején, hogy piától bűzlenék vagy alkoholt ittam volna. Indulás előtt is direkt rálehelek és beszélek a lakótársammal, megkérdezem hogy szerinte érződik-e rajtam alkohol. Nem a válasz.

A randik előtti ivást meg abba akarom hagyni én is egy fél éven belül.

2014. aug. 25. 14:14
 5/10 Andizsuzsi ***** válasza:

néha fogat is mosok


:) :) :)

2014. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Nem fogod tudni abbahagyni, mert rászoktál.

Igaza van a kettesnek.


Amelyik lány tíz perc után csókokat osztogat, nagyon értékes lehet ám!! De te is, ha ismeretlenekkel bújsz ágyba. Jó úton haladsz a kiégés és az alkoholizmus felé. Egészségedre!

2014. aug. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

"A legtöbb lány olyan. Aki eljár esténként szórakozni, az pedig mind. Alapból egy éjszakai szórakozóhelyen, ahol próbálkozom, mindenki másban is szokott alkohol lenni rendesen."


Rossz helyre jársz ismerkedni.



"Teljesen normális az, hogy megszólítok egy lányt és fél-1-2-3 órával később ha jót beszélgettünk, jó hangulatban vagyunk és sikerült vonzalmat keltenem benne, akkor még aznap este megcsókolom."


Nem, ez igénytelenség és kiégés.

2014. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

5. Igen, randik előtt. A szokásos reggeli és esti alkalom mellett egy harmadik alkalommal aznap, a randi előtt, ha úgy gondolom a száj sima kiöblögetése vízzel és egy rágó nem elég.


6. Te hol élsz? 10-ből 8 csinos lány aki eljár esténként szórakozni, megcsókolható még aznap este, ha elég jól csinálja a férfi aki próbálkozik nála. Nem 10 perc alatt. Hanem 30 perc-1-2-3 óra ismerkedés után.


Még nem vagyok olyan jó a csajozásban, hogy ismeretlenekkel bújjak ágyba (akikkel aznap este ismerkedek meg). Ha összejön a szex, az jellemzően a 2-5 randi környékén szokott.


7. Bármelyik kocsma, bár, diszkó, pub ilyen hely. Első sorban olyan emberek járnak oda, akik ismerkedni szeretnének más emberekkel esti, laza körülmények között.

Nem tartom magam késznek arra, hogy csak úgy az utcán, buszon, boltban szólítsak le lányokat napközben.


Sokkal nehezebb ismeretlen embereknél kezdeményezni, mint azt a kis kényelmes megoldást választani, amit a legtöbb ember szokott, hogy a szociális körében (barátok, ismerősök, munka, iskola, hobbi) ismerkedik csak. Ráadásul egy lány még kevésbé érti ezt, mert nem neki kell kezdeményeznie.

Nem egy lánytól kaptam már azt, hogy milyen bátor vagyok, amiért esténként eljárok egyedül szórakozóhelyekre új embereket megismerni (a 99% csoportosan jár, barátokkal).

2014. aug. 25. 14:27
 9/10 anonim válasza:

Hát hogy alkoholista leszel-e, nem tudom. Nem. De a személyiségednek nem tesz jót. Gondolom egy felnőtt férfi vagy, ezen változtatnod kell. Az nem jó, ha csak alkohollal megy, nélküle nem tudsz ellazulni és nincs elég bátorságod. Még ha csak egy sört iszol. Egyszerűen ne igyál és kész.

Fiatalon (16-17-18) évesen még én is olyan voltam, hogy csak akkor tudtam feloldódni ha ittam, előtte még táncolni sem mertem. Most 22 vagyok és fejlődtem a személyiségemben, most már nem kell innom (meg most már egyáltalán nem iszok)csak előnyömre válik, simán jól érzem magam, társalgok és végig tombolok egy buliba órákon keresztül, mint egy alkoholtól átitatott partiállat, miközben még egy korty citromos sört sem ittam. És ha már nőkről van szó, akkor ez nekik is sokkal vonzóbb. A kocsiról meg nem is beszélve, valószínűleg még nincs neked, de ha lenne akkor kénytelen lennél zéro alkoholt betartani, legyen az bulizás vagy csak egy randi.

Szokj le az ivásról, randik előtt semmiképp ne igyál. Buliba is szüneteltesd majd addig amíg szín józanon nem megy a csajozás.

2014. aug. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne félj kérdező, ennyitől nem leszel alkesz sose, HA tartod a mértéket. Egyszer-egyszer próbálj ki egy randit pia nélkül is, igaz, kicsit feszültebb leszel, de rájössz majd, hogy így is megy.
2014. aug. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!