Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi lesz azokkal felnőttkorukra...

Mi lesz azokkal felnőttkorukra akik fiatalon (14-20) pl heti egyszer buliban jó érzésig berúgnak?

Figyelt kérdés
Alkoholisták lesznek?

2014. aug. 9. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Fiatalkoromban heti 3-4-szer rúgtam be, és nem csak "jó" érzésig :)


Hogy mi lett velem? Van két ritka diplomám, többezer eurós keresetem, szép házat építettünk a férjemmel, van 2 autónk, 2 motorunk, 1 robogónk, 2 macskánk, 1 jó nagy akváriumunk, meg egy szép medence a kertben :D


Most már csak jó érzésig rúgok be, azt is havonta 1x, max 2x :)


Na... el lehet dönteni alkoholista söpredék vagyok-e.

2014. aug. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Felnőttkori alkoholizmusnak szerintem nincs köze a fiatalkori bulizáshoz.

Alkoholisták azok lesznek akiknek egy rakás sz*** az életük.

Középiskolában volt, hogy nem csak hétvégén ittunk, sőt mást is csináltunk. Régi szép idők, amikor hétköznap reggel 7-kor már pezsgőt meg vodkát ittunk. :D

Nem lett egyikünk sem alkesz...

2014. aug. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem,mert bár én se nagyon iszok,ez volt egy ismerősömmel a téma,és szerinte van 1-2 kivétel,de a legtöbb alkoholista lesz és/vagy nem ér el semmit az életben,szerintem meg pont nem így van.
2014. aug. 9. 19:14
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
30 évesen van két mérnöki diplomám és mérnökségi csoportvezető vagyok egy multinál. Van egy csodálatos feleségem és két szép gyermekem. Számomra ők a legfontosabbak, a többi "csak" ingatlan és ingóság (ház, két kocsi).
2014. aug. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát én aztmondom hogy fiatalon kell bulizni és kimaradni éjszakánként, és nem akkor amikor már van az embernek családja meg gyerekei
2014. aug. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!