Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi történik ha sok kávét...

Mi történik ha sok kávét iszunk egyszerre?

Figyelt kérdés
1 kávé felpörget. ha egyszerre 10 et iszom meg,mi lesz?
2010. jan. 19. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Felnyomja a vérnyomásodat annyira, hogy lehet hogy agyvérzésed lesz, vagy infarktusod.
2010. jan. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ezt nemtudom, azt viszont igen ha megeszel 20deka sot egyszerre az halalos, valamint ha 200deka fekete csokit egyfolytaban az szinten halalos. Fateromnak mondtak, amikor uszomester lett belole. En nem probaltam meg ki, h valoban feldobom-e a talpam, de nemis fogom. :)
2010. jan. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Heves szívdobogás, nem tudsz koncentrálni, pöttyöket látsz, rosszul leszel.
2010. jan. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
a fekete csoki alatt mit értesz? bocsi h kérdezem, csak nem tudom. A sima étcsoki?
2010. jan. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
20 dkg só vagy 200 dkg csoki halálos??????
2010. jan. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hú, ezt a sós és csokis dolgot én sem tudtam, bár azért durva lenne, ha annyit megenne valaki! Majdnem negyed kiló sót...? Meg 20 tábla csokit...?

Szóval, nem fenyeget olyan nagy veszély, mert én ennyit nem hiszem, hogy meg bírnék enni.

De a kérdésre visszatérve: gondolom, hogy nagyon gyorsan kezdene verni a szíved, izzadnál, mint a ló, nehezebben menne a légzés, esetleg lehet, hogy el is ájulnál, kórházba kerülnél, stb...

Szerintem ne próbáld ki!

2010. jan. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
lenne egy egyszerű koffeinmérgezésed, nem egy nagy pukk, egyszer ittam meg 10 kávét, de azt mondjuk 2 óra alatt, és kb annyit éreztem hogy kicsit ver a szivem meg hányingerem van. amugy a koffeint 400mg-os adagnál már a dopping alsó határának nevezik.
2010. jan. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
egyszer szinte összehánytam magam,mert annyi kávét megittam.remegtem és nem tudtam koncentrálni.szerintem ne próbáld ki :-S
2010. jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

én megittam másfél liter kávét egyszer... (tejeskávé, közepesen higítva)


Iszonyú remegés jött rám, pulzusom egekben, agyam elkezdett pörögni, úgy, ahogy lázálomnál szokott összefüggéstelenül, és nem tudtam lenyugodni sehogy.


Szörnyű, sose próbáld ki.

2010. jan. 26. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Phoney ***** válasza:

Egyszer 4-5 adagot lehúztam, mert ölt a kíváncsiság^^ (Többet nem mertem, mert rám elég jól hat)


Fetrengtem a szőnyegen vagy 20 percet, aztán elaludtam:D

2010. jan. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!