Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha megiszok 2dl vodkát (naranc...

Ha megiszok 2dl vodkát (narancslével 1:3 v 1:4 arányban hígítva) és 1-2 abszintot, akkor mennyire leszek kész?

Figyelt kérdés
nem vagyok hozzászokva a piákhoz, és ennék előtte rendesen. ezeket vegyétek figyelembe

2014. okt. 31. 01:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon. 2dl Vodka nagyon sok, az 5 "feles". 4cl


Teljesen mindegy mennyire hígítod, az alkoholt a májad csak adott idő alatt fogja tudni lebontani.

Ganaj részeg leszel/lennél tőle.

2014. okt. 31. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a 2dl vodka önmagában nem olyan vészes, ha eszel mellé, én attól pont jól szoktam lenni. de ha nem vagy hozzászokva, akkor én a helyedben az abszintot hanyagolnám. de attól is függ, mennyi idő alatt akarod meginni, ha mondjuk egész estére leosztva úgy, hogy 8-tól kb már megy az iszogatás és tart hajnali 2-ig, 3-ig, akkor oké. de ha érzed, hogy kezd beütni, inkább ne igyál többet, ezt neked kell kitapasztalni.
2014. okt. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
gondolom az abszint alatt az agyon színezett és aromázott patikaszeszt kell érteni. hacsak nem vagy egy masszív alkesz, akkor hanyagold, mert kegyetlen fejfájást tud okozni másnap az ilyen szélvédőmosók. a 2 deci vodka meg ki nem üt ugyan, de meg fogod érezni ha kezdő ivó vagy, meg ne valami szénszavassal hígítsd, 1:3 arányban egy sima naranccsal bőven megteszi, mellé meg egyél mogyorót, vagy ropit.
2014. okt. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát jelenleg ha meginnám azt a mennyiséget amit leírtál tehát kb. 1 deci abszintot és 2 deci vodkát jóllakva 3-4 óra alatt, akkor úgy jól lennék de nem lennék durván részeg. Kezdő ivóként viszont széthánytam volna a belem ennyitől.
2014. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nem vagy hozzászokva a piához, akkor nagyon kiüt
2014. nov. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!