Whiskey vagy vodka?

Figyelt kérdés

és melyikből milyet? melyik a jobb ihatóbb?

Köszi a válaszokat!


2014. nov. 27. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Vodka! Abbol is Finlandia szerintem
2014. nov. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is a vodkát szeretem jobban és igen a legjobb szerintem is a Finlandia.
2014. nov. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Phoney ***** válasza:

Ha az egyik ugyanannyiért egyértelműen ihatóbb lenne mint a másik, akkor nem lehetne őket ugyanannyiért eladni... az olcsóbb szeszek ihatóságát (a karcosságot és a szárazságot) szubjektíven éljük meg, úgyhogy ez ízlés kérdése.


Nekem pl. nem létezik olyan rossz bourbon whisky, amit ne kortyolnék el, míg a vodkát az Absolut szintje alatt meg sem iszom magában, de ettől nem hiszem azt, hogy az egyik ihatóbb.


Mellesleg whiskyből is vannak egészen vodkás állagúak, amiket ugyanezért nem iszok meg.

2014. nov. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vodka lesz, köszi :)
2014. nov. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedvelem a Russkij Standard vodkát (régebben Finlandiát ittam, de amióta ismerem, nem), de közelébe se juthat a kedves whiskyjeimnek. Whiskeyket nem ismerek, bocs, whiskyt is keveset :) A Glenlivet a kedvencem. Az olcsó, rosszabb fajtákat nem tudom s nem is akarom meginni.
2014. nov. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi pénzt szánsz rá én vodkát jobban szeretem, mert nem vagyok gazdag és míg whiskyből 4-5 ezer forintos literáron elég gyatrákat lehet kapni addig vodkából már tök jókat. Pl.: russian standard, finlandia, absolut, smirnoff szerintem már bőven a jó kategóriába tartozó vodkák. Whiskyből meg kb. 2-szer ennyinél kezdődnek a jók.
2014. nov. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!