Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen márkájú bort és sört...

Milyen márkájú bort és sört ajánlanátok annak, aki még nem ivott alkoholt, de ki szeretné próbálni?

Figyelt kérdés

2014. dec. 1. 19:24
 1/5 anonim válasza:
76%
Ha még nem ivott az illető alkoholt, borban valami édeset, félédeset ajánlanék neki, legfőképp rozét. Sörből valami nem túl karaktereset, mondjuk Heinekent.
2014. dec. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Borból én inkább egy 5 puttonyos tokaji aszút javasolnék 2006-2007-ből, vagy a villányi cabernet franc is nagyon finom, sörrel nagyobb bajban vagyok, de talán a Kuchlbauer Turmweisse jó lenne, ha ínyenc.

Ha jó a kommersz is, akkor Dankó Pista, Arany Ászok.

2014. dec. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Borokhoz sajnos nemértek, de valami jó Tokaji aszút ajánlanék

Sörből viszont tényleg Heineken! Jól behűtött üvegeset! Én is, és sokan mások is azzal kezdték :)

2014. dec. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én "sörös" vagyok, talán ebben megpróbálhatok tanácsot adni...

Én elsőre mindenképp valami Lager sört ajánlanék, az Ale sörökkel várnék. Nekem speciel a Cseh és a Német sörök jönnek be, bár ezek elég karakteres sörök.

Nem javasolnám a kukoricadarát, grízt, vagy egyéb ilyesmit tartalmazó söröket, mert némelyiknek illúzióromboló utóíze van!Árpa,komló, maláta oszt slussz..

Továbbá óvakodnék a külföldi, de itthon palackozott söröktől, és inkább üveges legyen sem mint dobozos.

Nekem örök kedvencem a csapolt Pilseni, de elsőre az tényleg túl karakteres lenne, bár fene tudja.


szerintem jó választás lehet:

Radeberger, vagy a Warsteiner. Igazi sör íz, mellék-utóízek nélkül.

Vagy kellemes kis bajor sör a Munnich Gold....

Több nem sörös, vagy hölgy ismerősömnek nagyon bejött a Miller Genuine Draft. Ez egy lágyabb,"csúszósabb" sör.

2014. dec. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
21%
Miért??? !!! Ha nem ivott még. Azt miért nem kérdezik meg a fiatalok hogy mit lehetne dolgozni mert még soha nem dolgoztam. Lehet lepontozni !!
2014. dec. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!