Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mai 13-15 éves fiatalok! Ti...

Mai 13-15 éves fiatalok! Ti mikor ittatok először nagy mennyiségű alkoholt?

Figyelt kérdés

Nem ilyen egy korty valamire gondolok, hanem mondjuk egy üveg sörtől felfelé.

És azt is irjátok le hogy hogyan és kivel :)



2014. nov. 3. 22:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
14 évesen apámmal megkóstoltuk papám pálinkáját! Csak hogy annyira jó volt,hogy az egy kortyból lett 3 feles pohár. :D
2014. nov. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
100%

Haverokkal, egyikünk születésnapján. Másnap reggel a WC-t látogattam. Nem nagyon vagyok rá büszke, de ez csak egy alkalom volt. Legalább megszoktam, és nem emelygek már a szagától.

(Azóta ásványvizet iszok a leggyakrabban.)


14/f

2014. nov. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
100%

(2. vagyok)


De mondjuk ha beteg vagyok, és segít valamit, akkor is iszok néha. Inkább, mint a gyógyszer.

A bulin meg leginkább Jägermeistert ittam.

Kis mértékben orvosság...

2014. nov. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
100%

Én 15 évesen egy osztály kiránduláson :D, elég durva volt egész nap részegen járkálni... ami még durva akkor ittam elöszőr hp-t és jobban bírtam mint a nagy "alkoholistapartyarcok"

18f

2014. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
100%

12 évesen sunyiban belekóstolgattam a mama dugipálinkájába nyáron amikor nála voltam egy hétig. Azt hiszem 3 vagy 4 pohárral ittam meg.


Az, hogy berúgtam tőle az csak a kisebb probléma volt. Amikor a mama megtudta, hogy megittam 1dl-nyit a dugipálinkájából, kiosztott egy olyan sallert ami még a fiamnak is fáj most is....

2014. nov. 4. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
100%
Vidéken lakunk és ezért anyámék(ameddig egütvoltak) adigg sokat mászkáltak a városba. Egyszer 12.évesen benyiyitottan a kamrába láttam ott volt sangria(nem szeretem mert olyan mint a sio szölő lé) abbol töltöttem egy pohárba,volt ott 56% os házipálesz abbol egy feles. Amióta észrevették hogy fogyott a készletböl kéthetente járok fwl faterhoz pestre,mindig egy doboz sörrel és egy felessel fogad
2014. nov. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
41%
14 vagyok és most nyáron, esküvőn. Rengeteg félét ittam például: sör (3 pohár), boroskóla (2 pohár), fehérbor (1 nagy boros pohár), baileys (2 pohár), whisky (1 pohár), mézes páles (ebből sajnos csak egy feles jutott). Nem voltam utána másnapos amúgy.
2014. nov. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 évesen rúgtam be először. Akkor kb. Fél óra alatt megittam úgy 7-8 deci házibort. Alig bírtam járni de annyi jó volt hogy legalább nem hánytam.
2014. nov. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
14%
Sok tinirészeg hülyegyerek...koránkezditek...En soha nem rúgtam még be,természetesen járok/jartam annyi idősen is bulizni,de soha se rúgtam be,és soha nem fogyasztottam 1-2pohártól többet(Legy az sör bor pezsgő whiskey,vagy Szkáccs,a pálinkát meg utálom),mert én nem akarok harminc eves koromra alkoholista lenni komoly ember vagyok konoly célokkal...es meg pia nelkul is jol tudtam magam erezni minden buliban,Sot..:D
2014. nov. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen Romániában, kiránduláson. A korondiak rámtukmálták, és a 3,5 dl pálinka + szar román energiaital beütött.
2014. nov. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!