Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen whiskey-t ajánlanátok...

Milyen whiskey-t ajánlanátok az alábbi árkategóriákban?

Figyelt kérdés

3000-6000 Ft(pl. jim beam, ballentines, jw red label, jack daniels stb)


6000-12000 Ft


tpusuk teljesen mindegy nekem! Eddig egy black velvet-et ittam, aminek izvilága tetszett.



2014. dec. 28. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:

ballentines nagyon finom és jó!

nem az a füstizű, de igazi whisky és jó erős, nagyon tuti!


elötte én is amúgy black velvet-et ittam, hasonló, de ez "bársonyosabb"

2014. dec. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Four Roses whiskey ajánlom. 5-6000 körül van, és nagyon finom.
2014. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jameson az milyen?
2014. dec. 28. 19:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Itt utána nézhetsz a dolognak: [link]

A leírások alpján tudsz választani szerintem.

Az alap, divat viszkiket szerintem hanyagold, némelyik túl van árazva. Jó ivászatot!

2014. dec. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akárki akármit mond a jack daniels a legjobb whiskey amit valaha ittam. (Jim Beam is elég jó)
2014. dec. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha van fekete Jim Beam, akkor azt, a Tesco most karácsonykor 6 rugóért dobálta.
2014. dec. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én vettem egyszer fekete johnnie-t 4800-ért de azt mostanában 7 ezer alatt nem igazán kapod meg. Az nagyon jó selymes íze van könnyen csúszik akár tisztán melegen is. Persze hidegen jobb. A 3-6 ezres kategóriában az ismertebb márkák közül én piros johnniet venném. Ballantinesnak szirupos íze van. a fehér Jim Beam meg olyan karcos hogy annál még a jóval olcsóbb kanadai whiskyk is jobbak. Jack Daniels egy leheletnyivel jobb a piros Johnnie-nál de sokkal drágább, nem éri meg. Jameson sem ér meg annyival többet.
2014. dec. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!