Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Kinek milyen durvább részeges...

Kinek milyen durvább részeges történetei vannak?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok 1-2 sztorira amit az alkohol hatására sikerült elérni:D Légyszi ha emlékeztek,azt is írjátok oda,mit és milyen mennyiségben ittatok!

Bármilyen vicces,idióta történetet leírhattok!:D


2010. febr. 4. 21:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
57%
Várj, most arra gondolsz, amikor my cream at race again?
2010. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%

Régen volt egy koncerthely, ahova sokat jártunk, és mivel ez nem abban a városban volt, ahol laktunk, így mindig ott mardtunk amíg csak lehetett, hogy ne a pályaudvaron kelljen a hidegben várni sokáig. Így általában mi mentünk el utoljára. És ha beittam rendesen, akkor mindig "segítettem" takarítani, de szerintem inkább hátráltattam vele a tulajt. Szerencsére poénnak fogta fel :D

Aztán volt olyan, hogy mentünk hazafelé, és elég nagy volt a sár, én meg valahogy elhagytam a sportcipőmet (gondolom beleragadt a sárba és kiléptem belőle úgy, hogy nem vettem észre), és csak másnap reggel tűnt fel, hogy a fél lábamon cipő nélkül mentem haza.


Nekem igazából szerintem nincsenek ennél durvább sztorijaim, én inkább csak hülyeségeket osztok részegen, amiket a haverjaim előszeretettel idézgetnek utána évekig, de ezek leírva nem viccesek, csak azok számára, akik ismernek, meg az adott szituációt is ismerik :)

2010. febr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
én mégis beleképzeltem magam és szerintem vicces:D :)köszönöm hogy írtál!
2010. febr. 4. 21:27
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Én Kecelre jártam bulizni, és egyik alkalommal buli előtt bementünk egy szórakozóhelyre, és megbeszéltük a barátnőmmel hogy csak royal vodkát iszunk egész éjjel4Mire kiértük a Koronába, már kész voltam.A lépcső éle pontokkal volt kivilágítva, én megvoltam győződve hogy az víz, és folyik le!Az egyik ismerősöm felvitt, ott még ittam egyet, aztán se kép, se hang.Hajnalban mikor hazavittek, csak a hányásokra emlékszem!Ez vasárnap hajnal volt, és én még keddi nap sem mentem suliba, mert harmad napos voltam!Vannak képek az éjjszakából hogy a legjobb barátnőm hozza az ásványvizet, meg hasonlók, de ennyi!Azóta sem ittam ennyit!És főleg nem vodkát!
2010. febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Én a 18. szülinapomon egy fenyőfán ébredtem fel :S ennyi maradt meg
2010. febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%

Iszonyatosan betequiláztunk barátnőmmel, amíg a barátom partyfotoskodott, és olyan buli volt, hogy MINDENKI se.g részeg volt, és ugye ilyenkor mindig inna még többet mindenki, és haverjaim meghívtak pár vodkára...az utolsó olyan szinten betett, hogy elmentem a wcre hányni, és ott ültem vagy 1 órán keresztül, közben barátom próbált kiszedni, hogy kivigyen levegőztetni, hánytatott, minden ami kell...végülis ölbe kapott és kivitt az utcára mindenki szeme láttára...pechjünkre a rendőrök épp ott voltak, voltam vagy 16éves, szóval próbáltak bújtatni. Aztán megálltunk 1 kerítésnél, mondta, hogy álljak meg, mindjárt jön, csak hozza a motorját, és hazavisz. Ahogy elengedett, és elindult, rögtön elestem, de azt nem vettem észre, hogy borulok, csak már azt, hogy a számban van 1 csomó sár meg levél!

A másnap kegyetlen volt, jött barátom meglátogatni, iszonyatosan szégyelltem magam, a barátai előtt is szépen leégettem! :S

Soha többet nem fogok annyit inni, mert azóta is ég a fejem, hogy lány létemre ENNYIRE eláztam.

2010. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Húú, nekem sok van, de szerintem ezek csak számomra viccesek :)


Siófokon kifeküdtem nyáron az autóút kellős közepére, mert elfáradtam. -Szerencsére a haverjaim kimenekitettek, így nem történt semmi baj.


Hazahoztam egy kilomtalanított elhajlott IKEA fémszéket, és kiraktam az ajtó elé, hogy milyen jó lesz az, majd leülni cigizni.


Egyik buliból hazatértem egy sparos zacskónyi cigivel! Persze, valamelyikben már alig volt, de akkor jó munkának tűnt lenyúlni más cigijét. -Nem mintha rászorulnék :)


Meguntam a bulit a felénél eljöttem, nagyon kész voltam már. Bementem az OMV kútra inni egy kávét, ameddig a csaj csinálta a kávét, én megettem egy doboz kockacukrot! A csaj már nézett rám, a kávém is kihűlt, amikor mondta a csaj, hogy a kávémba már nem marad cukor, akkor megszólaltam: "Májkrém nincs?"


Hazamenet felé a barátaimmal bementünk az éjjelnappaliba, és vettünk egy olajos halkonzervet. Ezt utána az utált szomszéd postaládájába belegyömöszöltem.


Ez utóbbi kettő már nem annyira jó, de leírom:

Volt egy csajszi, akivel kb. 7x szakitottam, de ittasan mindig összekerültünk, és az ágyban kötöttünk ki. (Én józanon is szerettem volna, de Ő csak ittasan). Ekkor kb. 17 éves lehettem.


30 éves lettem én, és ekkor ismertem meg egy lányt. Az összejövetel előtt pár nappal. Az a lényeg, hogy én a fürdőkádban megittam egy üveg bort, és felhívott a csaj, hogy megyek-e vele bulizni. ÉN még aznap éjszaka magamévá tettem a kocsiban, és meglett a gyerek azonnal.

Azóta házasok vagyunk, és már két kislányunk van.


39/F

2010. febr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
93%

Életem első lasztizása volt egyszerre bevettem 4-et (120kg voltam) Másnap reggelig piáltam mindenről kamerafelvételeket készítettek amint az alsónadrágomból készítettem álarcot és lepedőből palástot majd így meztelenül rohangáltam le föl és a "barátaimmal" hajnalig verekedtünk.

Eredmény: Letört 3 fogam 1,5 hétig nem beszéltem, mert átharaptam a nyelvem + zúzódások.... NE DROGOZZATOK!!!!

2010. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
92%
Semmi extra olyan szinten K.O.-ra ittam magam hogy a buliba a sátor közepén levetkőztem alsógatyára (mert azt képzeltem hogy otthon vagyok) és békésen lefeküdtem aludni :)
2010. febr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
90%

egyszer úgy eláztam, h osztálykirándulás alkalmával a szállodában járkálva fel-alá énekelgettem, majd levittek a biliárdterembe, ahol felfeküdtem az asztalra, tovább nem tudom :D nem mesélték, biztos kijózanodtam (amúgy kólámba kevertek vmi sz@rt, nem tudom mit ihattam)


egy másik sztori meg olyan mindennapos vagy nem annyira szokatlan: lefeküdtem egy nagyon jó barátommal (annyira nem voltam elázva, h ne tudjam ki az :D ) és az volt életem legjobb numerája :D

(boroztunk és pálinkáztunk)

2010. febr. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!