Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen durva részeges történet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen durva részeges történeted van?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 23:55
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
90%
Kivertem Jane-ra a Tarzanból, de aztán kiderült, hogy végig a majmot néztem.
2011. júl. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
92%
kivertem az utcán, még a járókelők sem zavartak...xD
2011. júl. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%

Fel voltam háborodva hogy egy csaj a wcből kijövet lehányt. utána derült ki hogy a női wcben voltam.


27/F

2011. júl. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
88%
Évekkel ezelőtt ünnepeltük a barátnőm szülinapját Rioban, és előtte nagyon csúnyán berúgtunk.Összefutottunk egy régi szerelmemmel és még a bejáratig sem jutottunk összegabalyodtunk...(részegen elég könnyűvérű vagyok, ezért nem nagyon iszom, vagy csak mértékkel:D) keresni akartunk valami helyet ahol egymásnak eshetünk, találtunk is amire azt hittük, hogy eldugott...1,5 órán át szexeltünk kb. és már elkezdtem józanodni, felálltam és láttam, hogy a híd lábánál lévő kivilágított épületnek az 'első kertjében' voltunk és a hídról rengetegen néztek..nagyon ciki volt..és még a kedvenc bugyimat is elhagytam, annyira siettem..:D hát ennyi..
2011. júl. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
20%
Kihánytam egy légzsilipen, ami pont eltalált egy űrszondát, az meg rázuhant egy náci etiópra, aki egyébként alakváltó is.
2011. júl. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
18%
a 15. szülinapomon tarottam egy bulit. gondoltam,nah most jól berúgok. itt volt csomó haver,és ősök is itthon voltak. én meg összeittam wiszkit,pezsgőt jégermájsztert és olyan hirtelen rosszúl lettem,hogy ott mindenki előtt a szoba közepére egy hatalmasat odahánytam a szőnyegre. meg a ruhámra is rément
2011. júl. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
hát ez a hányós sztori, ez valami iszonyat durva volt tényleg
2011. júl. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
91%

nekem olyan volt, hogy részegen jöttem haza, haverjaimtól a buszon elköszöntem, onnantól képek, ahogy az utcán letolt nadrággal belefosok a kanálisba


máig nem értem, miért, de végülis egész kulturált voltam

2011. júl. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb bnőméknél apuja jött értünk egy buliba mert hát elég rossz hetem volt és nagyon leittam magam. de az én szüleimnek nem akartunk szolni ugyh az ő apuja értünk jött (amugy is náluk lettünk vna) és én rámásztam az apjára. reggel mondta a bnőm h miket mondtam neki este. meg h tapiztam meg nem tudtam felmenni a lépcsőn ezért az apja felvett én meg ott sikítoztam kb hajnali 4 kor h nászúton vagyunk, meg megmondtam neki h nem szeretem az anált ugyogy azt elfelejtheti, meg hogy nem szeretem ha nagyon erősen hatapdál ugyh fogja vissza magát akármekkora állat is.de közben végig röhögtem. :DDD szerencsére kibäszott jófej a pasi (DE IGAZÁBOL NEM JÖN BE :DD ) ugyh mondta h őis végig röhögött meg reggel mondta ugye h mégis kurvä jó lett az esküvönk tehát őis poénnak foga fel az egészet a bnőm pedig szintén nm volt annyira jozan de emlékszik mindere de őis szakadt rajta ugyh jol végződöt de reggel minimum 2 órát ücsörögtem a wc be zátkózva h most le merjek e menni vagy várjam meg amig elmegy az apja nagyon paráztam h többet ide nm jöhetek de nm lett belőle semmi SZERENCSÉRE :DD
2011. júl. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
59%

Osztálykirándulás.. Most pár hónapja. Kiderült nem bírom a bort.. fáj tőle a gyomrom. Ofő hozott bort, kezembe nyomta az üveget hogy töltsek belőle mindenkinek vagy adjuk körbe. csak hogy az az üveg nálam maradt és kissé berúgtam. Majd jött a vodkás üveg, amit az ofő orra előtt dobtam be a fürdőbe, hogy 'ne vegye észre' hogy nálam van o.o Aztááán jött a sör amit fejjel lefelé próbáltam inni és nem utolsó sorban egy vállalkozó szellemű fiú leitatott nem kevés konyakkal. Aztán egész este hánytattak és reggel úgy keltem fel hogy nem emlékeztem hol vagyok, és minden kimaradt a konyak után. Jó kis első osztálykirándulás..

15/L

2011. júl. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!