Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hölgynek milyen italt vegyek...

Hölgynek milyen italt vegyek ajándékba?

Figyelt kérdés
2015. jan. 19. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Pezsgő

Baleys

2015. jan. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Azért mert hölgy, minden hölgynek ugyanazt kell szeretni? Én a száraz vörösbort szeretem :D
2015. jan. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Mozart likőr, nagyon szép a csomagolása és rendkívűl ízletes likőr.

[link]


Persze ha a hölgy inkább whiskys vagy vodkás akkor más, de én is nőként az édesebb italokat kedvelem. Tescoba is lehet kapni.

2015. jan. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

2-esnek igaza van! Minden nő más és más.

És szökőévben iszom csak alkoholt, de akkor inkább megiszom a szatmári szilva pálinkát, mint a sok édes pancsot.

2015. jan. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csak felületesen ismersz valakit, akkor bármilyen ajándékkal mellé lehet fogni, akár alkohol, csoki, kávé vagy könyv az. Ha lövésem sincs mit szeret, valamilyen likőrt vennék, azzal kevésbé lehet melléfogni mint a borral. Ha nem szereti max továbbajándékozza vagy megkínálja vele a vendégeit.
2015. jan. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kellene tudni, hogy szokott-e egyáltalán inni, és ha igen, akkor mit szeret, Van aki csak az édeset, van aki csak a száraz bort, van aki bort nem, én pl régen egyedül a Tokaji aszut ittam meg, mostanában pedig jófjta testes, száraz vörösbort szeretem jobban. Röviditaltól egyenesen írtózom.
2015. jan. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valóban jobban kellene ismerni az ízlését. Egy finom Martinit én szívesen fogadnék, de én pl csakis a szárazat szeretem, sok hölgy viszont az édeset imádja.
2015. jan. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet érdemes lenne megkérdezni valami rokonát az ízléséről, hátha segít.
2015. jan. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!