Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok valami szuper,...

Ajánlanátok valami szuper, mostanában megjelent regényt, amit 60 éves hölgynek megvethetnék ajándékba?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 08:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi az érdeklődési köre?
2010. nov. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen műfajú legyen? romantikus, kalandos, krimi,humor, életrajz, történelmi, magyar irodalom, világirodalom.
2010. nov. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A Viskó
2010. nov. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mit szólnál Elizabeth Gilbert Ízek, imák, szerelmek c. könyvéhez? Nagyon divatos, van második kötete is, a Hűség, és nemrég volt Moziban is Julia Roberts-el. Szerintem szívesen olvasná a hölgy.

Tapasztalataim szerint ennek a korosztálynak bejön az útikalauz regény, talán jó lenne Phil Doran: Csábító Toscana-ja is. (Toscana-ról jut eszembe, egyszer megvettem anyámnak Frances Mayer Napsütötte Toscana-ját, IMÁDTA, és legközelebbi alkalomra a folytatását kérte, most nem jut eszembe a címe, de a szerző alapján gondolom, megtalálod.)

Vagy nagyon népszerű mostanában William P.Young: A viskó is, sokan szeretik, kortól függetlenül. (Nekem nem esetem.)

2010. nov. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm, hogy jelentkeztetek!

Vendégek voltak nálunk, ezért válaszolok ilyen sokára, bocs!

Ja igen, tényleg írhattam volna pár szót az érdeklődési körét illetően. (Amúgy az anyukámról van szó) Eléggé olvasott ember, fiatalabb korában pl. rengeteg klasszikust olvasott a magyar- és világirodalomból egyaránt.

Aztán pl. az Agatha Cristie regényekre emlékszem, szerintem az összeset kivégezte. :-)


Mostanában Paulo Coelho-t láttam a kezében.


Szóval szerintem amolyan tipikus női regény faló. :-)

2010. nov. 2. 20:46
 6/10 A kérdező kommentje:

13:39 és 13:57!


Köszönöm szépen a tippeket, mindjárt utána is nézek.


(Sajnos én per pillanat nagyon tájékozatlan vagyok a témában, az utóbbi időben nem sok könyv volt a kezemben)


Úgyhogy mindenkinek hálás vagyok a segítségért, és szívesen várom a további ötleteket is. :-)


Ja még annyit, hogy kissé depressziós, úgyhogy valami könnyed olvasnivalóra van szüksége, amiben jól el lehet merülni. Pl. a Toscana-s könyvek nagyon jól hangzanak.

2010. nov. 2. 20:53
 7/10 anonim ***** válasza:

Guillaume Musso - Ott leszel?

[link]

2010. nov. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én regényes útleírásokat találtam. Ezekben van szerelem, önmegismerés, kulinária és kaland.


Tahir Shah: A Kalifa Háza: Egy angol író gondol egyet otthagyja a ködös Angliát, unalmas életét és családjával házat vásárol Marokkóban. Házat talál. Elkezdődnek a nehézségek.


Laura Fraser: ITÁLIAI AFFÉR: A 30 éves Laurát férje elhagyja ezért 2 évre a napfényes Itáliába megy felejteni.


Annalisa Coppolaro-Nowell: Dolce Vita

Útmutató Itáliához és az olaszokhoz: Szó van benne az olasz életvitelről, kultúráról, ételekről, divatról, házasságról, családról egyaránt.



Mary MoodyAu revoir: avagy fél év Dél-Franciaországban


Az 50 éves Mary a hétköznapi rohanásban egy kicsit szeretne megpihenni illetve gondolkozni az élet értelmén. Gyorsan becsomagol és elutazik fél évre egy Dél-Francia kisvárosba. Az elmélyülés helyett a társasági élet középpontjába csöppen.

2010. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jeannette Walls: Az üvegpalota
2010. nov. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

De jó, mennyi ötlet!

Köszi, köszi, köszi, köszi! :-)


Sajnos közbejött valami, még nem tudtam utánanézni a könyveknek, de amint lesz egy kis időm, mindegyiknek utánanézek!

2010. nov. 4. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!