Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 100%-os agave tequilákból...

100%-os agave tequilákból milyen márkákat tudnátok ajánlani elfogadható árban ill. milyen kísérő mehet még hozzá (só-citrom és naracs-fahéjon kívül)?

Figyelt kérdés
A Sierrán kívül eddig nemnagyon volt szerencsém más tequilához ezért meg szeretném tudni, milyen az íze az igazi tequilának. Azonban azt nem tudom, hogy milyen márkákkal lenne érdemes próbálkozni ill. azt sem, hogy igazából milyen kísérő lenne jó a tequilához. A só-citrom divat a kommersz tequiláknál és úgy tudom hogy a narancs-fahéj az igaziaknál de vajon lehet-e más kísérővel is fogyasztani?

2015. márc. 7. 21:37
 1/2 Phoney ***** válasza:
100%

Kísérőt ahhoz iszunk, ami nem esik jól...ne húzd le egyszerre és akkor nem kell kísérő.


Középkategóriás áron szerintem máig is csak az El Jimador 100% agave van itthon, az az áráért egész jó, de ha magában akarod inni, akkor inkább a reposado legyen, ne a fehér.

2015. márc. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
El Jimador, egy mexikói fazon ajánlotta nekem, szóval tudta miről beszél.
2015. márc. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!