Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ti nem szoktátok szégyellni...

Ti nem szoktátok szégyellni magatokat, mikor nagyon lereszegedtek és nem emlékeztek másnap mindenre?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, aki nen birja ne igyon. tudom, ha mar en is gaznak erzem nem kene. Igen, tudom hogy nem mindenki iszik, ha te nem szoktál ennyire lereszegedni soha, mert ismered a hataraidat, akkor legyel boldog, de engem ez az info nem segit.


Tehat csak akkor valaszolj, ha veled is elofordul hogy nagyon berugsz. Utana hogy erzed magad,? Nincsenek benned olyan erzesek, hogy mivan ha a barataid emiatt rosszul velekednek rolad ? (holott ok is reszegek szoktak lenni, es nem is mondanak semmi csunyat rad)


2015. márc. 11. 21:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én nem szoktam anniyra részeg lenni, hogy elfelejtsem, de már ezért is utálom magam, mert amikor iszok akkor alig tudok megmaradni a talpamon, beszólogatok mindenkienk, stb. De bennem is szokott lenni ilyen érzés, hogy vajon mit gondolhatnak rólam.
2015. márc. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem bírom az alkoholt szóval ha iszom akkor a barátom látja milyen állapotban vagyok. Hozzáteszem kísér olyankor a lakásban is mert nem megy egyedül.

Amúgy zavart eleinte de nem az a típus aki az ilyet mellre szívja pláne mert szeret továbbá volt már neki is pár emlékezésmentes megmozdulása.igaz nem velem.

2015. márc. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 BefŐzike válasza:
82%

Azt mondják, hogy a természetes viselkedés jön elő ilyenkor, mert nem fogod vissza magad.

Én borzasztóan szoktam viselkedni, szégyellem is magam meg nem is szeretnék senkit megbántani, aztán lehet, hogy mégis sikerül.

A búslakodás nem segít, előre kell tekinteni, pl. legközelebb egy kicsit kevesebbet inni. Aztán persze akkor is becsúszhat egy ilyen.

2015. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

1) Nem iszok.


2) Ha mégis iszok én emlékszek.


3) Miért kéne szégyenkeznem?

2015. márc. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Velem már sajnos volt olyan, hogy nem emlékeztem egy-két apróságra.

Én amikor be vagyok csípve akkor sokkal boldogabb és beszédesebb vagyok.

Ilyenkor általában a zene ami nagyon jó érzés.

Bekapcsolok minden nekem jó cuccot, amit jól felhangosítok, és tök boldog vagyok.

Van, hogy a szobában "táncolok" magamban, és tényleg úgy érzem magam, mintha a mennyekben járnék.

Másnap amikor vissza emlékszem akkor tök idétlennek érzem magam, és akkor nagyon szégyellem, hogy így tettem és próbálok nem emlékezni az előző napra, holott tök jól éreztem magam, csak valahogy másnap másképp látok mindent.

2015. márc. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

ez erdekes, hogy akkor is szegyenled a viselkedesed, ha senki nem is latta...

koszi a valaszokat. jo tudni h nem vagyok egyedul ezzel.

2015. márc. 11. 23:34
 7/17 anonim ***** válasza:
Ugy vagyok vele, hogy inkabb semmire ne emlekezzek, ha mindenre nem, mint kevésre. Tiszta depresszio tudok lenni, hogy jajj, vajon mit mondtam, mit csinaltam. Jo lenne megtalalni az arany kozeputat, dehat neha becsuszik egy-egy aljasabb ital.
2015. márc. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Sajnos én ha nagyon be is iszok Mindenre emlékszem és szégyenlem magam mert akkor ordítok és bőgök (csak a rumtól). Nekem csak a vodka jó. Nem ordítok és nem bőgök tőle.
2015. márc. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egy szóval: Nagyon gáz
2015. márc. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hát én jártam már így többször is egyetem alatt meg erasmus alatt. Én elég gáznak éreztem magam ilyenkor és szívem szerint vertem volna a fejem a falba, hogy milyen hülye voltam.


És igen leginkább az, hogy mit gondolhattak rólam mások, főleg azok akik pont ugyanolyan állapotban voltak, mint én. Nem is tűnt fel nekik, meg nem is törődtek vele.

2015. márc. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!