Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Létezik olyan, hogy részegen...

Létezik olyan, hogy részegen az ember teljesen részletes, hosszú emléket kreál magának olyan dologról, ami nem is történt meg?

Figyelt kérdés
Kb fél órás időszakról van szó, emlékszem minden eseménynek az előzményére (hogyan-miért kerültem oda, kivel voltam), magára az eseményre és a következményeire is (barátaim reakciója, megemlítjük beszélgetésekben). Lehet egy ennyire részletes emlék képzelődés?
2015. márc. 15. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy nem történt meg? Gondolom a haverjaid is ugyanúgy részegek voltak.
2015. márc. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
túlságosan bizarr ahhoz hogy megtörténjen. Mármint fizikailag lehetséges, nem voltak egyszarvúak és senki nem tanult meg repülni, csak nem akarom elhinni hogy ennyire hülyére ittam magam ilyen kevés piával.
2015. márc. 15. 10:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet. De ahhoz elég durván sokat kell inni.
2015. márc. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!