Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez más mással is előfordult?...

Ez más mással is előfordult? Segítség! (hosszú)

Figyelt kérdés

Nem rólam lenn szó, hanem az édesanyámról. az utóbbi években nagyon megváltozott.


egész fiatal korlátol hisz az ilyen spirituális new age-s hülyeségekben. Én is hiszek istenben, sőt kereszténynek vallom magam, de az ilyen kézrátételes dolgokban, meg Astar kapitány, meg az a krion vagy mi a mágneses szolgálattoll :DD szóval nem ilyenekben nem. De ő igen.


(Sokszor kapom a család a véleményeket, hogy nagyon félrenevelt, mert nagyon félénk vagyok lányok terén (most már jobb de, az élet nagy áron tanított meg) Mindig azt mondta hogy én indigó gyerek vagyok, meg hogy én a fényt hordozom meg ilyenek. Ha valami rossz vélemény volt rollam akkor azt mondta hogy a többieknek nem elég magas a rezgése hozzánk nem érnek fel. Általános iskolásként ezt el is hittem, társaim ezt sokszor a szememre vetették. Így utólag már tisztán látok. De pl nagyon muja voltam és így úgy telt el a tinédzser korom hogy semmi nem történt velem a lányok terén. most így 19 évesen alakul valami.)


AZ A PROBLÉMÁM: hogy egyre jobban nem szeretek, anyám közelébe lenni, haza jön folyton kiabál, velem, a nagyival, elviselhetetlen. Legszivesebben már külön laknék. Régen azt hittem hogy ő a minden, meg ő valmiért különleges de most hogy növök fel egyre jobban máshogy látom.



2015. febr. 9. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég fura, hogy hisz az ilyen dolgokban, közben meg kiabál veletek és elviselhetetlenül viselkedik, hiszen ezek az emberek a szeretetet is hirdetik, kérdezz rá, hogy nála ez hogyan működik.
2015. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
vannak normális pillanatai én nem mondom, meg lehet vele beszélni de emlékszem milyen kedves volt velem kicsinek most meg mindjárt húsz évesen értségi előtt nap mint nap kiabál. Ma azért mert a nagyim vákumcsomagolt lapkasajtott vett és az egészségtelen...
2015. febr. 9. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Skrizo?
2015. febr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem tudom, de elégt fura szokot lenni :/
2015. febr. 9. 22:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Túlzásba viszi a spiritualitást, néha le kellene szállni a földre is.
2015. febr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!